Tüm olasılıklara hazır

Yol bitse de sizin için sorun değil. Touareg ile her türlü arazi sizin için başka bir yol: Sürekli devrede olan dört tekerlekten çekiş ve özel arazi şanzımanı sunan 4MOTION® sistemi sayesinde, motor gücü tüm tekerleklere eşit olarak dağıtılıyor. Sonuç: Neredeyse tüm arazi koşullarında kusursuz bir yol tutuşu ve çekiş gücü.

İlk görüşte aşk

Ön tasarıma dahil edilen karakteristik radyatör ızgarası sayesinde, Touareg'e âşık olmamak elde değil. Izgaranın çarpıcı hatlarını vurgulayan entegre Bi-Xenon farlar, otomobilin kendine has tasarımını bir kez daha öne çıkarıyor. Yeniden tasarlanan LED stop lambaları ve hatları belirginleştirilmiş bagaj kapağıyla Touareg, bir önceki modelden çok daha sportif duruyor.

Hepsi sizin için...

Touareg'in içinde olduğunuz sürece dışarıdaki zorluklar sizin için hiçbir şey ifade etmez. Çünkü son derece konforlu iç mekânında her şey elinizin altında. Ergonomik olarak tasarlanmış tüm gösterge ve kumandalar tam da bulacağınızı düşündüğünüz yerde. Yeniden yorumlanmış krom detaylarsa Touareg'i çok daha şık hale getiriyor.

Erkan Yazar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Özel arazi şanzımanı sunan ve sürekli devrede olan 4MOTION sistemi sayesinde, motor gücü 4 tekere eşit dağıtılır. Bu sayede şehir içinde olduğu kadar arazide de konforlu kullanım sağlar.

Semra Aras Doğuş Oto Satış Danışmanı

Touareg , arazi koşullarında kullanıldığında sınıfının lideridir. Yüksek donanım ve güvenlik seviyesinde rakiplerine göre fiyat avantajı sağlayan tek araçtır.

Özleyiş Uysal Tuncer Doğuş Oto Satış Danışmanı

Touareg , tasarım ve teknik özellikleriyle lüks bir otomobili gerektiğinde arazi aracı olarak kullanmaya olanak sağlar.

Burçin Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Engel tanımayan, off road yetenekleriyle çığır açan Touareg, konforu ve performansı ile kendi sınıfında sınırları yeniden belirliyor. Akıllı ısı sistemiyle yakıt tüketimini azaltan Touareg, şehir hayatını tercih edenlerin de vazgeçilmezi oluyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır