Yalnızca başkalarını değil kendinizi de etkileyin

Karşınızda daha sportif, daha dinamik ve daha hızlı Scirocco. Yeniden yorumlanan farları, genişletilmiş aerodinamik tamponu ve bal peteği formundaki karakteristik radyatör ızgarasıyla Scirocco tek kelimeyle muhteşem!

Direksiyona oturduğunuz anda hızı hissedeceksiniz

Scirocco’nun iç tasarımı da yeni dış tasarıma ayak uydurması için yenilendi. Kullanıcıları spor sürüşe teşvik edecek ek göstergeler, turbo basıncı, kronometre ve yağ sıcaklığı bilgilerini sürücüyle paylaşıyor. Bu göstergeler işlevlerinin yanı sıra sportif görünümleriyle de görenleri kendine hayran bırakıyor.

Kokpitten ayrılmak zor gelebilir

3 boyutlu gösterge tablosu, “Checkered Flag” dekor detayları, paslanmaz çelik spor pedalları ve konforlu spor koltukları sayesinde, Scirocco’nun içi de dışı gibi sportif. Çok fonksiyonlu spor deri direksiyonu, yol bilgisayarını ve multimedya sistemini ellerinizi direksiyondan çekmeden kontrol etmenizi, böylece dikkatinizi her zaman yola verebilmenizi sağlıyor.

Çağıl Büyükdurmuş Doğuş Oto Satış Danışmanı

Scirocco araçlarda sunulan ; turbo basıncı ve kronometre bilgilerinin yer aldığı ek göstergeler kullanıcılara spor bir sürüş keyfi sunmaktadır.

Emin Buğra Pekçevik Doğuş Oto Satış Danışmanı

Sciroccolarda standart olarak sunulan geniş aerodinamik tamponu ve bal peteği formundaki radyatör ızgarası araca karakteristik bir görüntü sağlamaktadır.

Erkan Yazar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Spor ön koltuklar ve maksimum dinamizmi sağlayan TSI teknolojisiyle Scirocco, beklentilerin ötesine geçerek fark yaratmaya devam ediyor.

Semra Aras Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yüksek performans, düşük yakıt teknolojisi ve kusursuz sportif tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Scirocco, nesiller boyu kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Aylin Ünaldı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Scirocco , stil ve konforu bir arada sunduğu kadar keyifli sürüş sağlayan bir modeldir.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır