Skoda Rapid Spaceback

90.400 ₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Alper Dil Doğuş Oto Satış Danışmanı

Skoda kusursuz olmak için sürekli kendini geliştiren, akılcı çözümlerle müşterilerini önemseyen ve her zaman sınıfın en konforlu ve geniş otomobilini üreten bir markadır.

Pınar Işık Doğuş Oto Satış Danışmanı

Rapid Spaceback sınıfındaki araçlara oranla daha fazla arka diz mesafesi sunarak araçtaki tüm yolcuların rahat yolculuk yapmasını sağlar

Skoda Rapid Spaceback

TEST SÜRÜŞÜ

Skoda Rapid Spaceback Style 1,4 TDI 90 PS DSG

Hemen teslim

Corrida Kırmızısı

 90.400 ₺ *

ARAÇ DETAYI
  • Araç Tipi

    HB

  • Yakıt Tipi

    Dizel

  • Vites Tipi

ARAÇ DETAYI

(*) Detaylar "Rezervasyona İlişkin Genel Şart ve Esaslar" kısmında yer almaktadır.

Dinamik ŠKODA tasarımının özgün yorumu

ŠKODA, Rapid Spaceback sizi, ilk görüşte tutkuyla bağlanacağınız bir otomobil deneyimine davet ediyor. Sportif ve çekici tasarımıyla ŠKODA tasarım felsefesinin tüm elementlerini üzerinde taşıyan Rapid Spaceback, duyguları harekete geçiren dinamizmi ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. Krom kaplı ön ızgara, karakteristik bir görünüm sunarken, ön tamponun altındaki spoiler, Rapid Spaceback'in sportif görünüşünü tamamlamaktadır. Aracın yan tasarımının belirgin öğlerinden olan omuz çizgisi ile Rapid Spaceback’in agresifliğini vurgulanırken, arka bölümdeki keskin ve net yüzeyler otomobilin her yönden görsel mükemmelliğe ulaşmasını sağlamıştır.

İç Hacim

Rapid Spaceback'in kalbinde bulunan yüksek teknoloji, dinamizm ile birleşerek karşı koyulması zor bir otomobil ortaya çıkmasını sağladı.Yüksek verimli motorlar ve konfor seviyesini arttıran zeki teknolojiler ile Rapid Spaceback tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verirken, sportif bir otomobil olmanın tüm ayrıcalığını yaşatıyor

Konfor

ŠKODA Rapid Spaceback, konfor, işlevsellik ve emniyet seviyesini daha da ileriye taşımak için çok sayıda teknolojik özellik sunmaktadır. Sesli arka park sensörleri ŠKODA Rapid Spaceback, konfor, işlevsellik ve emniyet seviyesini daha da ileriye taşımak için çok sayıda teknolojik özellik sunmaktadır.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Skoda Rapid Spaceback Style 1,4 TDI 90 PS DSG

Hemen teslim

90.400 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Skoda Fabia Ambition 1,2 TSI 110 PS DSG

Hemen teslim

63.400 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Skoda Superb Active 1,6 TDI 120 PS

Hemen teslim

111.994 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.