GALERİ

Rapid Spaceback


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Dinamik ŠKODA tasarımının özgün yorumu

ŠKODA, Rapid Spaceback sizi, ilk görüşte tutkuyla bağlanacağınız bir otomobil deneyimine davet ediyor. Sportif ve çekici tasarımıyla ŠKODA tasarım felsefesinin tüm elementlerini üzerinde taşıyan Rapid Spaceback, duyguları harekete geçiren dinamizmi ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. Krom kaplı ön ızgara, karakteristik bir görünüm sunarken, ön tamponun altındaki spoiler, Rapid Spaceback'in sportif görünüşünü tamamlamaktadır. Aracın yan tasarımının belirgin öğlerinden olan omuz çizgisi ile Rapid Spaceback’in agresifliğini vurgulanırken, arka bölümdeki keskin ve net yüzeyler otomobilin her yönden görsel mükemmelliğe ulaşmasını sağlamıştır.

İç Hacim

Rapid Spaceback'in kalbinde bulunan yüksek teknoloji, dinamizm ile birleşerek karşı koyulması zor bir otomobil ortaya çıkmasını sağladı.Yüksek verimli motorlar ve konfor seviyesini arttıran zeki teknolojiler ile Rapid Spaceback tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verirken, sportif bir otomobil olmanın tüm ayrıcalığını yaşatıyor

Konfor

ŠKODA Rapid Spaceback, konfor, işlevsellik ve emniyet seviyesini daha da ileriye taşımak için çok sayıda teknolojik özellik sunmaktadır. Sesli arka park sensörleri ŠKODA Rapid Spaceback, konfor, işlevsellik ve emniyet seviyesini daha da ileriye taşımak için çok sayıda teknolojik özellik sunmaktadır.

Yunus Göyce Doğuş Oto Satış Danışmanı

Rapid Spaceback, arka koltuktaki yolculara segmentindeki en geniş diz alanını ve baş mesafesini sunuyor. Aynı zamanda bagaj bölgesi de sınıfının en genişi.

Pınar Işık Doğuş Oto Satış Danışmanı

Rapid Spaceback sınıfındaki araçlara oranla daha fazla arka diz mesafesi sunarak araçtaki tüm yolcuların rahat yolculuk yapmasını sağlar

Barış Tuzla Doğuş Oto Satış Danışmanı

Rapid Spaceback'e hangi açıdan bakarsanız bakın aracın sportif tasarımı dikkatinizi çekecek. Keskin yan çizgileri, dinamizmi ve geniş hacmi yansıtırken, tavan spoyleri veya arka tampondaki yatay reflektörler işlevsel yönünü yansıtıyor.

Mesut Çiftçi Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Rapid Spaceback’in etkileyici tasarımı dinamik bileşenlerle Monte Carlo versiyonunda doruğa çıkıyor. Başta karakteristik Škoda Izgarası olmak üzere özel ön tampon spoyleri, yan marşpiye kaplaması ile beraber ayna kapakları parlak siyah renkle kendilerini ayrıştırıyorlar.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır