O şimdi uzakta

Birkaç gününüz, bir çadırınız, önünüzde yollarınız, bir Audi Q3'ünüz var ve işte yüksek Toros sıradağları ile Ege Denizi'nin maceraperestleri beklediği Likya'ya gidiyorsunuz. Audi collection'ın açık hava ürünleri burada ideal refakatçilerdir.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Q3, her türlü yolda veya pistte evinde gibi davranan şehirli bir araçtır. Yeni nesil motor gücü, daha yüksek güç ve verimlilik ile gerçek bir performans SUV'dir. Q3, quattro dört tekerden çekiş sayesinde yüksek çekiş güvencesi altına alıyor ve en üst seviyede sürüş keyfi sunuyor.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Keskin bakışlarıyla etkileyici bir tasarıma sahip olan Audi Q3'ün en dikkat çekici kısmı far yapısıdır. LED gündüz farları modelin kendine has imzası gibidir. Bu far yapısı gece olduğu kadar gündüzleri de fark ediliyor.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Çok sayıda ekipman seçeneği sayesinde, Q3'ünüzü kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Örneğin, MMI navigasyon plus sistemi ve 14 yüksek performanslı hoparlörlü Bose surround ses sistemi.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi Q3'ün bagaj bölmesi mükemmel bir özgürlük sunuyor. Bagaj kullanımı, uzatılabilir bagaj bölmesi kapağı ve opsiyonel elektrikli bagaj kapısı yüklemesi sayesinde daha rahat bir hale gelir.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Güçlü ve sportif tasarımı Audi Q3'ü gerçek bir göz alıcı yapıyor. Üç boyutlu olarak tasarlanmış Audi Singleframe ızgarası ve detaylandırılmış tampon tasarımını kapsayan karakteristik özellikli coupé tarzı siluet, Q3'ün ayırıcı SUV karakterini yaratıyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır