GALERİ

Yeni Octavia


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Güvenlik

Perdeli hava yastıkları, A-sütunundan C-sütununa pencere alanını ve iç yapıyı kapsamaktadır. Ön ve arka koltuklardaki kişilerin başlarını koruyarak maksimum güvenliği garanti etmektedirler.

Teknoloji

Skoda Octavia, akıllı telefonunuzun araca bağlanması için en yeni yöntemleri sunmaktadır. SmartLink+ özelliği, Apple CarPlay, Android Auto, Mirrorlink ve SmartGate ara yüzlerini destekleyerek araç ve akıllı telefon arasında mükemmel bir bağlantı sağlamaktadır.

Turboşarjlı Motor

Skoda Octavia, yüksek verimli TDI ve TDI motorlar ile farklı beklentilerin tamamını karşılayabilecek bir çok alternatif sunuyor.

Yunus Göyce Doğuş Oto Satış Danışmanı

Octavia, tasarımındaki dinamik ve işlevsel özelliklerle estetik ve fonksiyonelliğin bir arada olduğu segmentindeki nadir örneklerden. Octavia’nın içinin daha az ısınmasını sağlayan krom cam çerçeve etkileyici unsurlardan sadece bir tanesi.

Mesut Çiftçi Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Çevre dostu Yeni Octavia, azaltılmış ağırlığı (102 kg.) sayesinde yüksek verimlilikle çalışır. Çok sayıda güvenlik özelliği, aracınıza en zorlu koşullarda bile güvenebilmenizi sağlar. Siz ve sevdikleriniz için koruma sağlayan dokuz adede kadar hava yastığı bulunur.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır