REZERVASYON SIRASINA GİRMEK İÇİN444 40 05

Sport Stripes ve Chic Flowers Araç Üstü Sticker

SEAT Ibiza’nıza sportif bir hava katarken aracınızın rengini ve tasarımını ön plana çıkartıyoruz. SEAT Ibiza’nın gövdesine uygulanan opsiyonel araç üstü sticker, otomobiliniz kendine has bir görünüm kazanmasını sağlıyor, sizin de tarzınızı belli etmenizi.

Daha Sosyal Daha Güvenli

SEAT’ın Opsiyonel Full Link Teknolojisi, akıllı telefonunuzla uyumlu olan Apple CarPlayTM veya MirrorLinkTM teknolojilerinden birini kullanarak aracınıza bağlamanızı sağlıyor. Bu özellik ile telefonunuzu aracınızda en güvenli şekilde kullanırsınız.

Seni Uyanık Tutar

SEAT Ibiza’nın Yorgunluk Tespit Sistemi, en ufak yorgunluk göstergesini sezerek sizi uyarır ve gerektiğinde mola vermenizi önerir.

Göz Kamaştırıcı Bir Tutuş

Tarz sahibi Krom Kapı Kolları, yeni Ibiza’yı daha da göz alıcı hale getiriyor. Bu yenilik, SEAT Ibiza’nın harika olan görüntüsünü, harikuladeye çeviriyor.

Deniz Yavaşoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

SEAT Ibiza’nın ergonomik tasarımı ve yüksek kaliteli donanımlara sahip iç mekanı sayesinde keyifli sürüşün tadına varabilirsiniz.

Nazlı Deniz Katoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

SEAT Ibiza'da jantlar, yan aynalar ve ön ızgara dahil olmak üzere dış cephedeki tüm detayları istediğiniz renklerde seçebilir, aracınızı tamamıyla size özgün kılabilirsiniz.

Ahmet Yılgın Doğuş Oto Satış Danışmanı

Heyecan veren farklı renk çeşitleri arasından seçiminizi yaparak SEAT Ibiza'nın iç tasarımına kendi kişisel dokunuşunuzu ekleyebilirsiniz. 14 inch'ten 16 inch'e kadar olan farklı jant seçenekleriyle aracınıza dilediğiniz görüntüyü verebilirsiniz.

Gözde Şar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Kompakt görüntüsüne rağmen iç mekan genişliğiyle rakiplerinden çok önde olan Ibiza, sürüş performansıyla da sizi oldukça etkileyecek.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.