Grand California

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Grand California 600

Macera, özgürlük ve konfor seni çağırıyor.

Grand California’nın 4Motion® 4 tekerlekten çekiş sistemi, zemin fark etmeksizin üstün çekiş gücü ve güvenli sürüş sunuyor. Arka aksa entegre edilen 4Motion®, ön ve arka aks arasındaki güç aktarımını elektrohidrolik prensiple çalışan kavramayla gerçekleştiriyor. Elektrohidrolik kavrama, torku otomatik olarak ön ve arka tekerleklere dağıtıyor. Kısacası, Grand California sizin her koşulda özgürce ilerlemenizi sağlıyor.

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen Ticari modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Her şarta hazırlıklı…

Grand California her türlü kamp şartı için özenle tasarlandı. Tam izolasyonlu yaşam alanına sahip Grand California’nın zemini, çatısı ve duvarları ısı ve ses yalıtımına sahip.

Kim kampta büyük bir mutfak istemez...

Grand California, adı gibi büyük ihtiyaçlarınız için tasarlandı. İster sahil kenarında ister dağın tepesinde ya da nehrin yanı başında olun, mutfağınız her yere sizinle geliyor. 4 kişilik yemek masasıyla her çeşit manzarada yemek yapmak kadar yaptıklarınızı yemek de çok keyifli. İki gözlü ocağı, sıcak ve soğuk suya sahip katlanır musluklu eviyesi ve 70 litrelik dondurucu bölmeli buzdolabıyla tam donanımlı bir mutfağa sahip.

image image
image image

Her ihtiyacınıza büyük çözümler.

Grand California’nın temiz su deposu tam 110 litre. Atık su deposu ise 90 litre.

Şıklık ve fonksiyonellik bir arada.

Grand California, şıklığını tamamlayan gövde rengi tamponlara sahip. Elektrik kumandalı, araç içinden ve anahtardan katlanabilen ısıtmalı yan aynalarıyla da çok fonksiyonel.

image image
image image

Havanın kontrolü elinizde.

Grand California’nın havasını değiştirmek istediğinizde ön yolcu bölümündeki elektronik kontrollü klimayı açıp arkanıza yaslanmanız yeterli. Arkada oturan yolcular da arka yolcu bölümü klimasıyla aracın içindeki havayı kolayca sıcak ya da soğuk olarak ayarlayabilir.

Konforu da büyük.

Yazın sıcağında gölgede mi oturmak istiyorsunuz, açın Grand California’nın tentesini, kocaman gölgesinin tadını çıkarın. Thule marka tenteyi kar kış yağmur çamur demeden hem kış hem yaz rahatlıkla kullanabilir, Grand California’nızla birlikte gelen katlanabilir kamp masası ve sandalyelerinizle keyfinize keyif katabilirsiniz.

image image
image image

Güneşin ondaki etkisi büyük.

Grand California’nın şaşırtıcı bir özelliği daha var, o da tavanındaki 104 W’lık güneş enerjisi paneli. Bu panel sayesinde üzerinde güneş olduğu sürece araç aküsünü sürekli dolduruyor, ailenize sonsuz bir enerji sunuyor.

Sinekler giremez!

Sıcak bir yaz gecesi ya da soğuk bir kış akşamında biraz taze hava almak için Grand California’nın penceresini açtınız. Sineklikli ve perdeli dört adet kamp penceresi sayesinde gönül rahatlığıyla pencerelerinizi açabilir, sinek ve böcekleri aracınızdan uzak tutabilirsiniz.

image image
image image

Rengârenk bir araç.

Duvar dolap üniteleri arasındaki ambiyans aydınlatması sayesinde, Grand California’nın içini ışıkla 4 farklı renge boyayabilirsiniz.

Herkese bol bol yer var.

Gördüğünüz anda etkileyen, üstüne yattığınız anda rahatlatan büyük bir yatak düşünün… Hatta bu yatağın manzarasının her gün değişebildiğini. İşte Grand California’nın yetişkin yatağı böyle bir şey. İki yetişkin için yanlamasına yerleştirilmiş yatak1.930 mm’ye 1.360 mm’lik büyüklüğe sahipken, kabin üstü yatak ise 1.600 mm’ye 1.900 mm’lik boyuyla oldukça geniş. 1.220 mm’lik merdiveniyle kabin üstü yatağa tırmanmak özellikle çocuklar için çok eğlenceli. Panoramik cam sayesinde gökyüzünü izleyerek uyumaksa ayrı bir keyifli…

image image
image image

Ona her zaman güvenebilirsiniz.

Grand California’da Sürüş Destek Sistemleri Paketi opsiyonel olarak sunuluyor. Adaptif Hız Sabitleme ve Şehir İçi Acil Fren Destek Sistemi (160 km/sa kadar), Kör Nokta Uyarısı ve Şerit Takip Asistanı gibi özellikleriyle o hep güvenli.

Her şey dokunmatik.

Dokunmatik ekranlı karavan kontrol ünitesiyle Grand California’nın iç sıcaklığını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu ekrandan araç içini, dışını, üst yatak bölümünü ve ambiyans aydınlatmalarını kontrol edebilirsiniz.Kamp moduyla klima sistemi, su dolum seviyeleri, ilave akü şarj seviyesi, klima sisteminin mevcut durumu, su ve havanın sıcaklığı ve hatta 230 V enerji bağlantısının takılı olup olmadığına kadar her şeyi görüntüleyebilirsiniz.

image image
profile
quotes

Gittiğiniz yere evinizi yanınızda götürmek nasıl bir duygu? Bunu California modellerimizde yaşayabilirsiniz.

Ali Muhammet Yıldırım

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes