Skoda Fabia

63.400 ₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Pınar Işık Doğuş Oto Satış Danışmanı

MQB Platformunda araç üretiliyor. Sınıfındaki araçlardan farklı 1.2 110 Hp olarak sunulmaktadır.

Alper Dil Doğuş Oto Satış Danışmanı

Otomobilinizin nasıl görüneceğini sizin hayal gücünüz karar verecek. Fabia kişiselleştirilmiş renk kombinasyonunda ruhunuzu yansıtmaktadır.

Skoda Fabia Ambition 1,2 TSI 110 PS DSG

Hemen teslim

Corrida Kırmızısı

 63.400 ₺ *

ARAÇ DETAYI
  • Araç Tipi

    HB

  • Yakıt Tipi

    Benzin

  • Vites Tipi

ARAÇ DETAYI

(*) Detaylar "Rezervasyona İlişkin Genel Şart ve Esaslar" kısmında yer almaktadır.

Vizyon ve Gerçeklik

Yeni bir aracın, çizim masasından yollara çıkışı birkaç yıl alan bir yolculuktur. Tasarımcılar ilk fikirlerini müşterilerin kullanışlılık, dinamizm, konfor ve güvenlik ile ilgili ihtiyaçlarına cevap veren nihai bir ürüne göre şekillendirmelidirler. Bir vizyonun nasıl ŠKODA Fabia'ya dönüştüğünü izleyin.

Performans

Motor yelpazesi özel olarak yeni tasarlanmış motorlardan oluşmaktadır. Bu motorların geliştirilmesinde güç aktarma organları tasarımındaki en son yenilikleri kullanmak için çok fazla fırsat vardı. Sürücüler sadece motorların pürüzsüz çalışmasını değil, aynı zamanda gaz pedalına hemen tepki vermelerini, optimal tork ve düşük yakıt tüketimlerini de takdirle karşılayacaklardır.

Fabia + MirrorLink = Tekerlekli akıllı telefon

Fabia + MirrorLink = Tekerlekli akıllı telefon ŠKODA Fabia, otomobil ile akıllı telefon arasında mükemmel bir bağlantı sağlayan MirrorLink™ özelliğini ilk kullanan ŠKODA'dır. İster akıllı telefonunuzdan müzik seçmek ve dinlemek isteyin, ister her dönüş için talimat alıyor olun, bunların hepsi merkez ekranda yansıtılır. Bolero bilgi-eğlence sistemine takılmış olan MirrorLink™, uyumlu akıllı telefonların uygulamaları ekranda görüntülemesine ve kontrol etmesine olanak verir. Bu, örneğin, navigasyon yazılımının kullanımına veya kişisel müziğin keyfini çıkarmaya yeni bir boyut eklemektedir. Bağlantı hızlı ve kolaydır: sadece bir USB kablosunu MirrorLink™ sistemiyle uyumlu akıllı telefonunuza ve Bolero sistemine bağlayın ve radyoda MirroLink™'i aktive ederek telefonun MirrorLink™ onaylı uygulamalarını bilgi-eğlence sisteminin ekranına yansıtın.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Skoda Superb Active 1,4 TSI 125 PS

Hemen teslim

93.900 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Skoda Superb Prestige 1,6 TDI 120 PS DSG

Hemen teslim

171.350 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Skoda Superb Prestige 1,6 TDI 120 PS DSG

Hemen teslim

169.800 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.