GALERİ

Fabia


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Vizyon ve Gerçeklik

Yeni bir aracın, çizim masasından yollara çıkışı birkaç yıl alan bir yolculuktur. Tasarımcılar ilk fikirlerini müşterilerin kullanışlılık, dinamizm, konfor ve güvenlik ile ilgili ihtiyaçlarına cevap veren nihai bir ürüne göre şekillendirmelidirler. Bir vizyonun nasıl ŠKODA Fabia'ya dönüştüğünü izleyin.

Performans

Motor yelpazesi özel olarak yeni tasarlanmış motorlardan oluşmaktadır. Bu motorların geliştirilmesinde güç aktarma organları tasarımındaki en son yenilikleri kullanmak için çok fazla fırsat vardı. Sürücüler sadece motorların pürüzsüz çalışmasını değil, aynı zamanda gaz pedalına hemen tepki vermelerini, optimal tork ve düşük yakıt tüketimlerini de takdirle karşılayacaklardır.

Fabia + MirrorLink = Tekerlekli akıllı telefon

Fabia + MirrorLink = Tekerlekli akıllı telefon ŠKODA Fabia, otomobil ile akıllı telefon arasında mükemmel bir bağlantı sağlayan MirrorLink™ özelliğini ilk kullanan ŠKODA'dır. İster akıllı telefonunuzdan müzik seçmek ve dinlemek isteyin, ister her dönüş için talimat alıyor olun, bunların hepsi merkez ekranda yansıtılır. Bolero bilgi-eğlence sistemine takılmış olan MirrorLink™, uyumlu akıllı telefonların uygulamaları ekranda görüntülemesine ve kontrol etmesine olanak verir. Bu, örneğin, navigasyon yazılımının kullanımına veya kişisel müziğin keyfini çıkarmaya yeni bir boyut eklemektedir. Bağlantı hızlı ve kolaydır: sadece bir USB kablosunu MirrorLink™ sistemiyle uyumlu akıllı telefonunuza ve Bolero sistemine bağlayın ve radyoda MirroLink™'i aktive ederek telefonun MirrorLink™ onaylı uygulamalarını bilgi-eğlence sisteminin ekranına yansıtın.

Yunus Göyce Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni ŠKODA tasarım dilinin en net yüzeylerini bünyesinde barındıran Fabia, dinamik ve ayırt edici tasarım hatları ve güçlü karakteri ile çarpıcı bir etki bırakıyor.

Pınar Işık Doğuş Oto Satış Danışmanı

MQB Platformunda araç üretiliyor. Sınıfındaki araçlardan farklı 1.2 110 Hp olarak sunulmaktadır.

Barış Tuzla Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Fabia, gücünden asla taviz vermeyen çevre dostu motor seçenekleriyle, sürüş keyfinizi en üst düzeyde hissetmenizi sağlarken yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sağlıyor.

Mesut Çiftçi Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Kısa geçiş oranları sayesinde 5 veya 6 ileri manuel şanzıman seçeneklerinin her ikisi için de hassas ve kolay kullanım özelliğine sahiptir. Mutlak konfor ve gücü bir arada arzulayanlar için DSG (Direct Shift Gearbox) otomatik şanzıman seçeneği vardır.

Baran Balcıoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Skoda'dan beklenen üst düzey konforu istisnasız şekilde sunan yeni Fabia, araç içi eğlence ve kontrol arayüzlerinde de ileri düzeyde çözümler sunuyor. Yeni Fabia, hem araç içi eğlence birimlerinin hem de araç sistem opsiyonlarının yönetimini tamamen sizin kontrolünüze bırakıyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır