Volkswagen Ticari Crafter

TEST SÜRÜŞÜ

Her şey kazanmanız için hesaplandı.

Volkswagen Crafter, çift turbo motoruyla çok çalışıp az harcıyor; her türlü ihtiyaca cevap veren orijinal üstyapı seçenekleriyle sizi ve yolcularınızı rahat ettiriyor. 2+1 yıl araç ve 12 yıl paslanmazlık garantisi uzun ömürlü bir ortaklığın güvenini veriyor. Düşük bakım ve kullanım maliyetleri, işlevsel konfor ekipmanlarıyla Crafter’da her şey kazanmanız için hesaplandı.

Crafter tüm yolculukları keyfe dönüştürüyor.

Crafter’ın sürücü koltuğuna oturur oturmaz aradığınız rahatlığı bulacaksınız. Çok fonksiyonlu direksiyonu sayesinde USB, AUX-IN ve SD kart girişli, Bluetooth özellikli radyo ve yol bilgisayarı gibi birçok elektronik donanım hemen elinizin altında. Konfor donanımlarıyla uzun yolculuklarda ve yoğun trafikte bile sizi yormayan Crafter, lüks segment koltuklarıyla yolcularınızı da rahat ettiriyor.

Gökhan Hacıoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Volkswagen Crafter, çift turbo motoruna sahip olup düşük yakıt tüketimiyle dikkat çekmektedir. Çift turbo sistemi, yüksek rakımda bile Crafter’ın çekiş yeteneğini artırarak, nefes kesen bir performans sergilemesini sağlıyor.

Ulaş Çağlı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Volkswagen Crafter; turizm, servis, okul ve hat araçları yüksek kaliteleriyle tercihinize ve beğeninize sunuluyor. Crafter Panel Van, boyutlarıyla avantajını ispatlıyor. Çok yönlü özellikleriyle yük ayırt etmiyor.

Serhat Fırattekin Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Volkswagen Crafter lüks sınıf özelliklerine sahip, konforlu donanımlarıyla uzun yolculukların ve yoğun trafiğin vazgeçilmez araçları arasındadır. Crafter, rakipleriyle kıyaslandığında sunduğu standart donanımlarla sınıfında tek olmanın ayrıcalığını sürücülere de yaşatıyor.

Fatih Çalcalı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Crafter sadece kullanım süresince değil, yüksek ikinci el değeriyle de ortaklığınızın her anında kazandırıyor. Ayrıca, 2+1 yıl araç ve 12 yıl paslanmazlık garantisi uzun ömürlü bir ortaklığın güvenini veriyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır