REZERVASYON SIRASINA GİRMEK İÇİN444 40 05

Coupe sürüş keyfi ile sedan konforunu yaşayın

Volkswagen CC, Coupe’nin sürüş keyfini Sedan’ın konforuyla birleştiriyor. Volkswagen CC, arkaya doğru alçalan zarif tavan tasarımı ve çerçevesiz yan camlarıyla coupe’lerde olmayan şık bir siluetle karşınızda.

Zamandan bağımsız bir estetik

Standart olarak sunulan Bi-Xenon farlar, isteğe bağlı olarak sunulan dinamik viraj farları, gelişmiş ön aydınlatma sistemi "AFS" ve LED gündüz sürüş farları gibi donanımlarla tamamlanıyor. Volkswagen CC'nin farları, krom kaplamalı radyatör ızgarasıyla mükemmel bir uyum gösteriyor. Sonuç; çarpıcı, son derece zarif ve kendinden emin bir Volkswagen klasiği...

Zamanın ilerisinde bir teknoloji

Adaptif Şasi Kontrolü "DCC", Çift Kavramalı Şanzıman "DSG" ve Elektronik Dinamik Diferansiyel Kilidi "XDS" gibi özellikler, size safkan bir coupe'nin dinamizmiyle lüks bir sedan'ın konforunu bir arada sunuyor.

Erkan Yazar Doğuş Oto Satış Danışmanı

CC sizlere üst sınıf bir sedan konforu sunmakla kalmayıp, saf dinamizm ve canlılık imkanları sunuyor.

Semra Aras Doğuş Oto Satış Danışmanı

CC, mükemmel işçiliğin yanı sıra,eşsiz nitelikte konfor ve performansı ile çarpıcı bir deneyim şansı sunuyor.

Alican Aykoç Doğuş Oto Satış Danışmanı

532 litrelik bagaj hacmi onun gerçek bir sedan olduğunun kanıtı. Easy Open isimli bagaj açma sistemi elleriniz doluyken CC'nin bagaj kapağını açmanıza imkan tanıyor. Tamponun alt kısmına doğru ayağınızı sağ sola hareket ettirmeniz durumunda buradaki sensörler sayesinde bagaj kapağı otomatik olarak açılıyor.

Öykü Başnuh Doğuş Oto Satış Danışmanı

8,5 saniyede 100 km/s hıza ulaşan CC, 222 km/s maksimum sürate çıkabiliyor. 7 kademeli DSG şanzımanla gücünü ön tekerlere aktaran motor, çift kademeli şanzımanla uyum içerisinde çalışıyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.