Caddy Faiz Kampanyası

2024 model Caddy'yle yola çıkmak için çok iyi fırsat! Hayalinizdeki Caddy 500 bin TL krediye 6 ay için %2,59 avantajıyla Doğuş Oto'da sizleri bekliyor.

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
30-03-2024
campanigns-banner

2024 model Caddy'yle yola çıkmak için çok iyi fırsat!


Volkswagen Ticari Araç’tan Caddy kredi kampanyası! Hayalinizdeki Caddy modelleri 500 bin TL krediye 6 ay için %2,59, 24 ay için %3,59 faiz oranı ve ve 24 ay için %4,54 avantajıyla Doğuş Oto Yetkili Satıcıları'nda!


Araçları incelemek ve rezerve etmek için tıklayınız.
Kampanya Katılım Koşulları

Kampanya tüzel ve bireysel başvurularda Volkswagen 2024 model Caddy 2.0 TDI model araçlar için geçerlidir. Kredi üst limiti 2024 model Caddy 2.0 TDI, 500.000 TL'dir. Vade 6-36 ay olarak uygulanmaktadır. Kampanya 31 Mart 2024 tarihine kadar geçerli olup kullanılacak faiz oranları tablo içerisinde belirtilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Şirket adına veya vergi levhası olan bir kişi adına alınan her türlü ticari araç için ve aracı kullanacak sürücüler için yetki belgesi alınması zorunludur.


Yeni Amarok ticari araç sınıfında yer alan bir araç modelidir. Bu araç, güçlü bir pikap aracıdır ve özellikle yük taşıma kapasitesi ve çekiş gücü ile öne çıkar. Özellikle inşaat, nakliye, lojistik gibi sektörlerde tercih edilebilir.

Caddy Cargo, Caddy Kombi, Transporter Kombi, Transporter Panelvan, Transporter Pikap, Caravelle, Amarok, California, Grand California, Crafter Panelvan, Crafter Okul Servis ve Multivan.

Volkswagen California, iki farklı uzunluktaki şasi seçeneğiyle gelir ve geniş bir yatak, mutfak, ve oturma alanına sahiptir. Volkswagen Grand California, Bu model, California'nın daha büyük ve genişletilmiş versiyonudur. Daha geniş bir yaşam alanı, duş ve tuvalet gibi ekstra özelliklere sahiptir.


Plug-in hibrit çekiş sistemine sahip Yeni T7 Multivan 1.4 TSI eHybrid modeli, toplam 218 PS güç üretiyor. 13 kWh’lik lityum-iyon batarya sistemi sayesinde günlük mesafelerde tamamen elektrik gücüyle kullanılabiliyor. eHybrid Yeni Multivan, 130 km/sa’in üzerindeki hızlarda ise TSI devreye giriyor.

Volkswagen Ticari araçların servis ve bakım maliyetleri, birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında aracın modeli, yaş ve kullanım şartları yer alır.