GALERİ

Ateca


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Şehirde Yeni Bir Tarz

Yeni SEAT Ateca'nın dış çizgilerinin her biri, her günün macerasını özgüvenle karşılayacak bir dış görünüş yaratmak için titizlikle tasarlandı. Daha fazla bilgi için http://seat.com.tr/modeller/yeni-ateca/ateca.aspx

Park Etmek Artık Çok Kolay

Çevrenin 360° görüntüsünü sunan kameralar, arkanızdaki engellere olan mesafenizi tespit eden ultrasonik sensörler, ve direksiyon kontrolünü devralabilen Park Asistanı sayesinde, her gün uğraştığınız park etme manevralarının stresini yok edin.

Şehirle Aynı Hızda

Her yolculuk keyifli ve zahmetsiz olabilir. İstediğiniz hızı seçin ve sistemin araç hızını trafiğe göre kontrol etmesine izin verin.

Her Gün Ayrı Bir Macera

Biraz macera ile gününüzü yaşamak için aktif yaşam tarzına ayak uydurabilecek aksesuarlara ihtiyacınız var. Bagaj alanına bisiklet, sörf tahtaları ve kayak malzemeleri gibi eşyalarınızı taşımayı kolaylaştıracak taşıyıcı bar ekleyebilirsiniz.

Cansu Bayğar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Hayal edilenin çok üstünde olan SEAT ATECA, eşsiz konfor ve güvenlik duygularını hissettiren, tasarımıyla fark yaratmayı başarmış SUV ailesinin en yeni ferdi.

Seda Güven Doğuş Oto Satış Danışmanı

SEAT ATECA, zarif spor karakteri ile geniş iç hacmiyle kendi sınıfında fark yaratıyor. Kusursuz sürüş deneyimiyle geniş aileler için vazgeçilmez olacağı şüphesiz.

Deniz Yavaşoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

En yenilikçi teknolojiye sahip çok yönlü bir SUV olan SEAT Ateca, ihtiyacınız olan her şeye mükemmel uyum sağlamak için son derece kapsamlı bir aksesuar yelpazesine sahiptir.

Nazlı Deniz Katoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni SEAT Ateca, dış görünüşündeki her bir keskin çizginin kazandırdığı farklılıkla rakiplerinden ayrışmayı başarıyor. İç tasarımındaki tüm detaylar, sıradanlığı keyifli bir deneyime dönüştürmek üzere yaratılmıştır.

Haldun Baldil Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Opsiyonel Adaptif Hız Sabitleyici, Şerit Takip Asistanı ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı ile birlikte Kör Nokta Tespit Sistemi günlük yaşamınızı daha güvenli hale getirir.

Gözde Şar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni SEAT Ateca, en gelişmiş sürüş deneyimini sunan güçlü ve yüksek performansa sahip motoru sayesinde, sürüş deneyiminizin daima keyifli devam etmesini sağlar. Ergonomik tasarımlı orta konsol yaşam alanınıza konfor katacak.

Serhat Yetik Doğuş Oto Satış Danışmanı

En yenilikçi teknolojiye sahip, çok yönlü bir SUV olan SEAT Ateca, ihtiyacınız olan her şeye mükemmel uyum sağlamak için son derece kapsamlı bir aksesuar yelpazesine sahiptir.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır