Amarok Kredi Kampanyası

Her haliyle avantajlı Yeni Amarok 2.0 TDI, 1.000.000 TL'ye 12 ay için %1,19, 1.500.000 TL için 12 ay için %2,39 faiz oranlarıyla Doğuş Oto Yetkili Satıcıları'nda sizleri bekliyor.

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
07-08-2024
campanigns-banner

Araçları inceleyebilir, rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

Araçları İncele

Yılın Pick-Up’ı Amarok


Volkswagen Ticari Araç’tan Amarok kredi kampanyası! Amarok, 1.000.000 TL için 12 ay %1,19, 1.500.000 TL için 12 ay %2,39 faiz oranıyla Doğuş Oto Yetkili Satıcılarında.


Sıkça Sorulan Sorular

Şirket adına veya vergi levhası olan bir kişi adına alınan her türlü ticari araç için ve aracı kullanacak sürücüler için yetki belgesi alınması zorunludur.


Yeni Amarok ticari araç sınıfında yer alan bir araç modelidir. Bu araç, güçlü bir pikap aracıdır ve özellikle yük taşıma kapasitesi ve çekiş gücü ile öne çıkar. Özellikle inşaat, nakliye, lojistik gibi sektörlerde tercih edilebilir.

Caddy Cargo, Caddy Kombi, Transporter Kombi, Transporter Panelvan, Transporter Pikap, Caravelle, Amarok, California, Grand California, Crafter Panelvan, Crafter Okul Servis ve Multivan.

Volkswagen California, iki farklı uzunluktaki şasi seçeneğiyle gelir ve geniş bir yatak, mutfak, ve oturma alanına sahiptir. Volkswagen Grand California, Bu model, California'nın daha büyük ve genişletilmiş versiyonudur. Daha geniş bir yaşam alanı, duş ve tuvalet gibi ekstra özelliklere sahiptir.


Plug-in hibrit çekiş sistemine sahip Yeni T7 Multivan 1.4 TSI eHybrid modeli, toplam 218 PS güç üretiyor. 13 kWh’lik lityum-iyon batarya sistemi sayesinde günlük mesafelerde tamamen elektrik gücüyle kullanılabiliyor. eHybrid Yeni Multivan, 130 km/sa’in üzerindeki hızlarda ise TSI devreye giriyor.

Volkswagen Ticari araçların servis ve bakım maliyetleri, birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında aracın modeli, yaş ve kullanım şartları yer alır.