Şık ve yüksek kaliteli

Hat, kendinden ödün vermez bir şekilde arka tekerleklere doğru uzanarak Audi A7 Sportback'e o güçlü görünümünü kazandırıyor. Şık, yatık ve sportif (fastback) bagaj kapısı, aracın güçlü yönlerini kusursuz bir şekilde taşıyor. Eşsiz çizgileri ancak iki kapılı klasik bir coupé'de bulunabilecek heyecan verici karakterini vurguluyor. A7 Sportback'in sunduğu geniş alan ise sadece çekici olmanın çok ötesinde.

Audi A7 Sportback'in iç mekan konsepti hem sürücüyü hem de ön yolcuyu kucaklıyor ve bir emniyet duygusu veriyor: kokpit, sürücü odaklı bir tasarıma sahipken, orta konsol sürücüye doğru meyillidir. Sürekli çizgilerle birlikte çekici dekoratif işlemeler iç mekânı vurgular. Arzu edildiği takdirde bu işlemeler ahşap olarak da alınabilir.

Opsiyonel alınabilen, yenilikçi, dokunmaya duyarlı MMI touch® gözlerinizi yoldan ayırmadan, tek bir parmak dokunuşuyla navigasyon sistemini çalıştırmanızı, medya oynatıcıyı kontrol etmenizi ve telefon numaralarını girmenizi sağlar.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Uzunluğu 5 mm artan yeni A7, 4974 mm uzunluğa ulaşırken tasarım açısından da belirgin değişim yaşadı. Matrix led far özelliğine bu yenilikle kavuşan aracın, far yapısı ve arka stop grubunun çizgileri yenilendi.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A7 modelinde 17 dış renk, alcantara ve deri kumaş seçeneği olmakla birlikte 25 farklı döşeme seçeneği, 18,19 ve 20 inç olmak üzere 20 farklı jant seçeneği sunuluyor.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Sedan'ın katıksız zarafetini, Station Wagon'un net işlevselliğini ve Coupé'nin tutkulu dinamizmini birleştiriyor. Tasarımı, sahip olduğu güçlü motoru ve sunduğu diğer detayları ile lüks ve gücü bir arada sunar.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Opsiyonel sunulan Audi akıllı telefon arayüzü, kişiselleştirilmiş Apple Car Play ve Android ortamını, MMI monitörüne taşıyor. Navigasyon, telefon, müzik ve seçili üçüncü parti uygulamalarına MMI üzerinden rahatça erişilebiliyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır