Audi A6 Avant

455.533 ₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Serkan Çalık Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Audi A6 Avant tek çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahiptir.

Didem Vuranok Seçkin Doğuş Oto Satış Danışmanı

A6 istediğiniz yere güvenli olarak ulaşmanız için çeşitli teknolojileri birlikte çalıştırır. Destek sistemleri yakın etkileşim içerisinde çalışarak bu teknolojileri çok fonksiyonlu kılar, aynı zamanda yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirir.

Nesligül Onay Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Audi ‘İlerici’ dir. Çünkü teknolojide öncü standartları belirler ve klasik yöntemleri sorgular. ‘Sofistike’ dir. Kalite ve stil konusunda yol gösterir. İnsanları büyülemek ister. ‘Sportif’tir. Üstün performans ile insanları cezbetmek ister.

Ayşegül Sürmeli Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Audi, güvenliği ve kalitesiyle öne çıkan modeller üretmektedir. Sade, şık ve sportif görünüşüyle, her dönemde zevk sahibi insanların tercihi olmasıyla rakiplerinden ayrışıyor.

Muhammed Vardar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Merkez hoparlör ve bas hoparlör dahil 15 hoparlöre ve Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sisteminin üstün ses kalitesiyle konser salonun ses deneyimiyle yol arkadaşlığı etmektedir.

Audi A6 Avant 2.0 TDI quattro 190 hp S tronic PI

Hemen teslim

Metalik Tornado Grisi

 455.533 ₺ *

ARAÇ DETAYI
  • Araç Tipi

    SW

  • Yakıt Tipi

    Dizel

  • Vites Tipi

    S tronic

ARAÇ DETAYI

(*) Detaylar "Rezervasyona İlişkin Genel Şart ve Esaslar" kısmında yer almaktadır.

Heyecan verici ve özgüvenli

Karanlık görecelidir. Opsiyonel alınabilen Audi Matrix LED farlar geceyi gündüze çavirir. Yepyeni far teknolojisi gün ışığına benzer açık bir renk üretir. Virajların daha net aydınlatılması beklenir. Araçlar tespit edilir ve Audi A6 Avant'ınızın ışık dağıtımı kendini duruma göre uyarlar. Bunların tümü, bir sensör demeti ve bir kamerayla mümkün kılınır. Kısılabilir, yenilikçi şekilde düzenlenmiş LED'lerle birlikte.

Trafikteki çoğu kaza insan hatası kaynaklıdır. Pek çok durumda kazaların sonuçları, modern destek sistemlerinin yardımıyla azaltılabilir. Audi, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için çeşitli teknolojileri devreye sokar. Destek sistemleri yakın bir etkileşim içerisinde çalışarak bu teknolojieri çok yönlü ve etkili kılar; aynı zamanda yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirir.

Çok güçlü özellikler: Audi A6 Avant'ın motorları özel verimlilikleriyle dikkate değer. Kapsamlı dizel ve benzinli versiyonlar serisinden sizin için uygun motoru seçin.

Üstün ses kalitesiyle Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi adeta bir konser salonunun ses deneyimini sunar. Merkez hoparlör ve bas hoparlör dahil 15 hoparlör, büyüleyici bir surround ses deneyimi yaratır.

Audi A6 Avant artık tek çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahip. Motor kapağı altında, A6'yı daha da verimli ve güçlü kılan kapsamlı bir dizi yeni motor versiyonu ve multitronic'in yerini alan, önden çekişli versiyonlar için tamamen yeniden geliştirilmiş S tronic yer alır. Bir başka yenilik de dokunmatik MMI®'lı MMI®navigasyon plus'tır. Bu sistem, Nvidia ürünü Tegra 30 grafik çipini içeren yeni bir teknik platform kullanır; Audi connect artık yeni verileri, yüksek hızlı LTE standardını kullanarak iletmektedir.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Audi Q2 1.6 TDI 116 hp Design S tronic

Hemen teslim

197.338 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Audi A5 Coupe 2.0 TDI quattro 190 hp Design S tronic

Hemen teslim

347.842 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Audi Q7 2.0 Turbo FSI quattro 252 hp Tiptronic

Hemen teslim

717.639 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.