A5 Sportback

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Yeni Audi A5 Sportback

Yeni A5 Sportback, Coupé'nin tasarımıyla Avant'ın işlevselliğini birleştirir. Omuz çizgisinin karakteristik dalga formuyla birlikte güçlü bir şekilde akan dış çizgileri, araca tam anlamıyla estetik bir zarafet kazandırır. Beş kapılı model, dış gövdenin altında yatan, yeni geliştirilen şasisi, güçlü aktarma organlarının yanı sıra, yenilikçi bilgi-eğlence çözümleriyle de hayran bırakıyor.

Yeni standartları belirliyor.

Yüksek standartları kesinlikle hak ediyorsunuz. Audi A5 Sportback bunları karşılıyor. Otomobil, özel tasarımın, etkileyici verimliliğin ve dinamik sportifliğin mükemmel bir sentezinin somut örneğidir. Her ayrıntısında ise yüksek kaliteyi sunuyor. Şimdi bu başarılı model, yeni bir mükemmellik düzeyinde sunuluyor: Dış tasarımdaki çarpıcı yenilikler, sıkı bir ağ içerisinde yapılandırılan destek sistemleri ve mükemmellikte bir adım ileriye taşınan konfor unsurları ile.

İlham verici ve modern.

Audi A5 Sportback'inizin dış tasarımını zevkinize göre belirleyin. Dış renk, jant veya far teknolojisi. Çok çeşitli donanım seçeneklerini kullanarak, Audi A5 Sportback'inizi size özel rüya otomobilinize dönüştürebilirsiniz.

Muhammed Vardar Doğuş Oto Satış Danışmanı

A5 Sportback ' in bagaj bölümü, sınıfının en iyilerinden biri: 480 lt bagaj hacmine sahip olan model arka koltuk katlandığında hacim 1.300 litreyi buluyor. Böylece kullanıcılara rahat bir yolculuk imkanı sunmaktadır.

Deniz Ok Doğuş Oto Satış Danışmanı

A5'inizde iç mekânı size özel bir alan sağlıyor. Size özel konfor hem ön hem de arka koltuklarda fark ediliyor ki bu konfor, yüksek kaliteli malzemeler ve birinci sınıf işçilikle sunuluyor.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A5 Sportback, Coupé'nin tasarımıyla Avant'ın işlevselliğini birleştirir. Beş kapılı model, dış gövdenin altında yatan, yeni geliştirilen şasisi, güçlü aktarma organlarının yanı sıra, yenilikçi bilgi-eğlence çözümleriyle de hayran bırakıyor.

Didem Vuranok Seçkin Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A5 Sportback 4.733 milimetrelik uzunluk, 2.824 milimetrelik dingil mesafesi,1.843 milimetrelik genişlik ve 1.386 milimetrelik yüksekliğiyle yeni model, sportif ölçülerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Dengeli oranlar, sportif cephe ve karakteristik bir omuz çizgisi. Audi A5 Sportback gerçek bir estetik zarafete sahiptir. Omuz hattının dalga formu önceki modelin tanımlayıcı bir özelliğiydi ve şimdi daha da belirgin bir şekilde yeniden üretildi.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Bağlantı ve bilgi-eğlence alanlarında TFT ekranlı Audi sanal kokpit (12.3 inç), 3D sesli Bang & Olufsen ses sistemi ve Audi Arka Koltuk eğlence seçenekleri mevcuttur. Bir önceki modele kıyasla, standart donanım da standart versiyon için yükseltilmiştir.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A5 Sportback'le birlikte aracın ağırlığı toplamda 85 kg kadar azaltıldı. Bagaj bölümü, sınıfının en iyilerinden biri. Arka koltuk katlandığında kapasite 1.300 litreyi buluyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır