A4 Sedan

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Audi A4 Sedan'ın motorları

Yedi motor, tek ilke: Daha az yakıt tüketimi ve daha fazla güç. Önceki modelle karşılaştırıldığında yakıt tüketimi yüzde 21 kadar düşürülürken, güç ise yüzde 25'e varan oranda artırıldı.

Audi sanal kokpit

Audi A4 Sedan'da opsiyonel alınabilen Audi sanal kokpit, en kaliteli ileri teknoloji özelliklerini taşıyor. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekran formundaki gösterge grubu bilgileri, kapsamlı ve çok yönlü bir şekilde sunuyor.

Simge Olçay Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A4 Sedan'da opsiyonel alınabilen Audi sanal kokpit, en yüksek kaliteli ileri teknoloji özellikleri taşıyor. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekran formundaki gösterge grubu, bilgileri kapsamlı ve çok yönlü bir şekilde sunuyor.

Mustafa Ersen Çelebi Doğuş Oto Satış Danışmanı

A4 önceki modelle karşılaştırıldığında yakıt tüketimi yüzde 21'e kadar düşürülürken, güç ise yüzde 25'e varan oranda artırıldı.

Erden Akan Doğuş Oto Satış Danışmanı

S line-paketler ile Audi A4 Sedan sportif görünümüne daha da hava katarak yollarda fark ediliyor.

Kemal Nilkan Gündoğan Doğuş Oto Satış Danışmanı

A4 yenilik yolunda Audi markasının temel taşları arasında yer almaktadır. A4 otomobil olarak markanın dünya çapında en fazla satış hacimine sahip olan modelidir. Yeni A4 teknolojisi ve tasarım çizigileri ile segmentinde referansları belirliyor. Audi markasının geleceği olan otonom sürüş ; yeni A4 ile ilk adımı atılmaktadır.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A4 Sedan, çığır açan teknolojisi ve estetiği ile etkiliyor. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekranıyla yenilikçi Audi sanal kokpit ve opsiyonel alınabilen 3D ses özellikli Bang & Olufsen ses sistemi, iç mekânda büyüleyici vurgular yapıyor.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

S line-paketler ile Audi A4 Sedan'ınızın sportif görünümünü daha da geliştirme olanağına sahipsiniz. Matrix farlarla döndürme mekanizması gerektirmeden mümkün olan en iyi ışık çıkışını sağlayabilirsiniz.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Opsiyonel sunulan Audi akıllı telefon arayüzü, Apple Car Play ve Android Auto'yu araca taşıyor. iOS veya Android işletim sistemli bir cep telefonu USB port'a bağlandığında akıllı içerik ayrı bir MMI menüsünde gösterilir.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır