A3 Sportback

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Donanım Paketleri

Audi A3 Sportback'inizi, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Bu da çeşitli donanım paketleriyle mümkündür. Sportif bir etki mi katmak veya tasarımı çeşitli renk seçenekleriyle zenginleştirmek size kalmış. Seçiminiz ne olursa olsun, yeni donanım paketlerinin her biri Audi A3 Sportback sürüşünü özel bir deneyime dönüştürür. A3 sport paketiyle sportif yanınızı gösterin. Audi A3 Sportback’inizin yapısını üzerine basa basa gösteren detaylarla. A3 design paketiyle ise kendi kişiliğinizi yansıtan çarpıcı tasarım vurgularını belirleyin.

S line spor paket

S line paketlerle, Audi A3 Sportback'inizin sportif karakterini vurgulayın. Dinamik çizgileri gösterin, iç mekâna daha da fazla anlam katın ya da artan sürüş dinamikleri için daha sportif bir gövde belirleyin. Örneğin S yazılı, ışıklı ön kapı eşiği çıtaları ve S line tavan spoyleriyle Audi'nizi tam bir sporcuya dönüştürebilirsiniz.

Aydan Öniz Doğuş Oto Satış Danışmanı

A3 Sportback iç mekânda sportif tasarımı ile malzeme kalitesi ve işçilik üst seviyede. Ön panelin sade görüntüsü ile hava kanallarının sportif görünümü aracın tasarımının kusursuzluğunu ön plana çıkarıyor.

Bengül Metlioğlu Doğuş Oto Müşteri Danışmanı

Audi A3 Sportback araç çeşitli donanım paketleriyle ihtiyaçların tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanabilinir. Yeni donanım paketlerinin her biri Audi A3 Sportback sürüşünü özel bir deneyime dönüştürüyor.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Üstün kalite ve yenilikçi tasarımı her ayrıntıda bulabilirsiniz. Yatay kumanda panosu, iç mekanın genişliğini vurgularken, 3D dekoratif aksesuarlar sürücüyü görsel olarak çevreler.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A3 Sportback ile gece gündüze dönüşüyor. Opsiyonel Audi Matrix LED farlar, yolu parlak ve eşit şekilde aydınlatır. Ayrıca LED’ler, 54 farklı kısma düzeyine sahiptir.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Arttırılan standart paketleriyle Audi A3 Sportback yeni standartları belirliyor. Hava koşulları farlarını içeren yeni Xenon plus farlar, Bluetooth arayüzü ve 7 inç ekranlı MMI radyo, temel donanım versiyonunda dahi mevcuttur.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

S line paketlerle, Audi A3 Sportback'inizin sportif karakterini vurgulayabilirsiniz. Dinamik çizgileri gösterebilir, iç mekâna daha da fazla anlam katın ya da artan sürüş dinamikleri için daha sportif bir gövde belirleyebilirsiniz.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Farklı TFSI ve TDI motorlar Audi A3 ve A3 Sportback ile sizi hedefinize daha dinamik ve verimli biçimde ulaştırır. Üç silindirli motor, A3 serisinde ilk kez 1.0 TFSI ile sunulmaktadır.

Erdem Özbek Doğuş Oto Satış Danışmanı

Opsiyonel çift debriyajlı şanzıman S tronic, çekiş gücünü neredeyse hiç kesintiye uğratmadan vites değişimi sağlar. Ayrıca opsiyonel olarak quattro sürekli dört tekerden çekiş sistemi ile de alınabilir.

Ceren Bergi Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A3 Sportback, konforuna ve emniyetine düşkün olanların aracıdır. Opsiyonel bir çok asistan bu konuda size yardımcı olacak, ergonomisiyle dikkatinizi çekecektir.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır