A3 Sedan

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Donanım Paketleri

Audi A3 Sedan'ınızı beğeninize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Çeşitli donanım paketleriyle bu mümkün. Sportif bir etki mi katacaksınız veya tasarımı çeşitli renk seçenekleriyle zenginleştirecek misiniz? Size kalmış. Seçiminiz ne olursa olsun yeni donanım paketlerinin her biri Audi A3 Sedan sürüşünü özel bir deneyime dönüştürür. A3 sport paketiyle sportif yanınızı gösterin. Audi A3 Sedan'ınızın mizacını gösteren detaylarla... A3 design paketiyle ise kendi kişiliğinizi yansıtan çarpıcı tasarım vurgularını belirleyin.

S line spor paketler

S line paketler, Audi A3 Sedan'ınızın sportif karakterinin altını çizer. Dinamik çizgileri gösterin, iç mekâna daha da fazla anlam katın ya da artan sürüş dinamikleri için daha sportif bir gövde belirleyin. Örneğin S yazılı, ışıklı ön kapı eşiği çıtaları ve difüzör ekiyle Audi'nizi tam bir sporcuya dönüştürebilirsiniz.

Erden Akan Doğuş Oto Satış Danışmanı

İç mekânda kullanılan orta sertlikteki koltuklar uzun yolculuklarda çabuk yorulmayı engelliyor. Model ses yalıtımı sayesinde; Yol, rüzgâr ve motor sesini hiçbir şekilde içeriye yansıtmıyor.

Sebati Namlı Doğuş Oto Satış Danışmanı

7 inç büyüklüğündeki MMI ekran ile otomobilin navigasyon, telefon bağlantısı, multimedya ve birçok özelliği hakkında bilgi alınması ve bu sistemleri kontrol edilmesi mümkün.. Bu ekranın kontrol kumandaları ise vites topuzunun hemen gerisine entegre edilmiş. Bu sayede model size ergonomi anlamında da avantaj sağlıyor

Bengül Metlioğlu Doğuş Oto Müşteri Danışmanı

7 ileri S-Tronic şanzımanla A3 sedan, 0-100 Km/s hızlanmasını 8.4 saniyede tamamlar. Fabrika verilerine göre 4.7 litre olarak karma yakıt tüketim değeri bulunuyor.

Beran Bayrak Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A3 Sedan'ın 1.4 litre TFSI motoru; 5000 d/d'de 140 hp, 1500 ile 3500 d/d arasında ise 250 Nm tork değeri sağlıyor.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A3 Sedan'ınızı kendinize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. A3 sport paketiyle sportif yanınızı gösterebilir, A3 design paketiyle ise kişiliğinizi yansıtan çarpıcı tasarım vurgularını belirleyebilirsiniz.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Güçlü ve verimli TFSI ve TDI motorlar ile dinamizmi ve aracın bütünündeki tutarlılığı hissedeceksiniz. İstek üzerine hassas ve direkt ileri direksiyon sistemi sayesinde A3 Sedan artık daha atak.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Opsiyonel çift kavramalı S tronic ile verimli ve sportif olan Audi A3 Sedan, çok sayıda asistan sistemiyle yola hakim olmanızı destekler. Güçlü lastik çamurlukları, 19 inç'e kadar sunulan tekerlekleri çerçeveliyor. Audi sanal kokpit, şimdi kompakt sınıfta sunuluyor.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A3 Sedan'ın, ultra hafif yapılı teknoloji ile ağırlığı azaltılmıştır. Yakıt tüketimi, etkileyici aerodinamik sayesinde düşürülmüştür. Verimlilik ve menzil arttırılmıştır. Start-Stop sistemi ve enerji geri kazanımı ile desteklenmiştir.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır