A3 Cabriolet

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Donanım Paketleri

Audi A3 Cabriolet'nizi beğeninize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Çeşitli donanım paketleriyle bu mümkün. Sportif bir etki mi katacaksınız ya da tasarımı çeşitli renk seçenekleriyle mi zenginleştireceksiniz. Size kalmış. Seçiminiz ne olursa olsun, yeni donanım paketlerinin her biri Audi A3 Cabriolet sürüşünü özel bir deneyime dönüştürür. A3 sport paketiyle sportif yanınızı gösterin. Audi A3 Cabriolet'nizin mizacını gösteren detaylarla. A3 design paketiyle kendi kişiliğinizi yansıtan çarpıcı tasarım vurgularını belirleyin.

S line spor paketler

Audi A3 Cabriolet'nizin sportif karakterini S line paketlerle vurgulayın. Dinamik çizgileri gösterin, iç mekâna daha da fazla anlam katın ya da artan sürüş dinamikleri için daha sportif bir gövde belirleyin. Örneğin S yazılı, ışıklı ön kapı eşiği çıtaları ve difüzör ekiyle Audi'nizi tam bir sporcuya dönüştürebilirsiniz.

Erdem Özbek Doğuş Oto Satış Danışmanı

Hem coupe hemde cabrio görüntüsüyle keyifli bir otomobil olan A3 Cabriolet, performansı ile sürüş keyfi sunuyor.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A3 Cabriolet'nun şıklığı dinamik oranlarla birleşiyor. Standart, tam otomatik kumaş tente 50 km/s'e varan hızlarda açılabiliyor. Opsiyonel alınabilen akustik tente ise özellikle sessiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Simge Olçay Doğuş Oto Satış Danışmanı

A3 Cabriolet 3 katlı örgü kumaş ve magnezyum , alüminyum ve çelik malzemeden oluşan alt yapılı tam otomatik elektro-hidrolik bir tavan ile donatılmıştır. Tavan max. 50 km/sa sürüş hızına kadar açılıp kapanabilmekte ve tentesi 17 sn gibi kısa bir sürede açılarak konforlu, hızlı ve opsiyonel alınan akustik tente ile sessiz bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A3 Cabriolet'nizi beğeninize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Design ve sport paketlerinin her biri Audi A3 Cabriolet sürüşünü özel bir deneyime dönüştürür.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

İç mekandaki birinci sınıf işçilik ileri teknoloji donanımlarla birleşince ortaya kusursuz bir görüntü çıkıyor. İstendiğinde ısıtılabilir spor koltuklar ve baş bölgesi ısıtıcısı, üst düzey bilgi - eğlence sistemiyle yolculuğunuz boyunca konfor sağlıyor.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

A3 Cabriolet'da, start-stop sistemi sayesinde enerjinin geri kazanımı sağlanırken, opsiyonel olarak sunulan yenilikçi tamamen LED farlarla gece gündüze dönüşüyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır