Audi A1 Sportback

148.447 ₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Mustafa Ersen Çelebi Doğuş Oto Satış Danışmanı

A1 İç mekanda kullanılan malzemelerin kalitesi çok yüksek bir araçtır. Üstelik Vites körüğü, el freni kolu, kapı döşemeleri, kapı kolları ve havalandırma ızgaralarının kaplamaları istenilen renk ve desende oluşturabilinir.

Simge Olçay Doğuş Oto Satış Danışmanı

Sunulan özellikler arasında, çarpıcı 5 kollu dinamik tasarımlı yeni ve özel 16 inç alüminyum döküm jantlar sayılabilir. Krom kaplı egzoz boruları da otomobilin performans yeteneklerinin bir başka açık işaretidir.

Sevgi Kanık Doğuş Oto Müşteri Danışmanı

Audi A1 sert süspansiyon sistemi sayesinde iyi yol tutuş sağlıyor. Opsiyon listesindeki spor koltuklar rahat oldukları kadar güvenliği de sağlıyor.

Bengül Metlioğlu Doğuş Oto Müşteri Danışmanı

iki yeni donanım serisi bulunuyor; design ve sport. Design donanım serisi, otomobile daha da etkileyici bir görünüm kazandırırken, kolayca fark edilen Audi tarzını da vurguluyor. Sport donanım serisiyle de yolda daima dinamik bir görüntü yakalıyor.

Audi A1 Sportback

TEST SÜRÜŞÜ

Audi A1 Sportback 1.6 TDI 116 hp Dynamic S tronic PI

Hemen teslim

Metalik Floret Gümüşü / Sedefli Daytona Gri Kontrast Tavan

 148.447 ₺ *

ARAÇ DETAYI
  • Araç Tipi

    HB

  • Yakıt Tipi

    Dizel

  • Vites Tipi

    S tronic

ARAÇ DETAYI

(*) Detaylar "Rezervasyona İlişkin Genel Şart ve Esaslar" kısmında yer almaktadır.

Ayrıntıdaki mükemmellik.

Her sürüşü unutulmaz bir deneyime dönüştürün. Yeni nesil TDI ve TFSI motorları, sportifliği ve verimliliği bir araya getiriyor. Bu, kısmen standart start-stop sistemi ve enerji geri kazanım özelliği sayesindedir. 7 ileri S tronic® çift kavramalı şanzıman, vites değiştirme sürelerini kısaltır. Üstün kontrolle güçlü performans elde edin.

Yatay düzenlenmiş çizgileri Audi A1 Sportback'i daha da genişletir ve daha da sağlam bir duruş kazandırır. Kaslı formu, sürüş keyfini ve dinamizmi açıkça ortaya koymaktadır. Dış aynalar yeni aerodinamik çizgileri öne çıkarır. Bu arada ön kısım ise daha da çarpıcı bir görünüme kavuşmuştur.

Hızlı ve etkili bir ilerleme kaydedin. Daha fazla olanak ve akıllı teknolojiler ile. Örneğin isteğe bağlı MMI® navigasyon plus'taki 3D harita göstergeli 6,5 inçlik renkli ekran daima etkileyici bir görüntü oluşturur. Ayrıca mükemmel bir akustik deneyim de yaşayabilirsiniz: 14 hoparlörüyle BOSE surround ses sistemi, her koltukta muhteşem bir ses kalitesi sunar.

Genel etkiyi biraz daha kişiselleştirmek adına iki yeni donanım serisi seçiminize sunulmuştur; design ve sport. Design donanım serisi, otomobile daha da etkileyici bir görünüm kazandırır ve kolayca fark edilen Audi tarzını vurgular. Sport donanım serisiyle de yolda daima dinamik bir görüntü yakalarsınız. Sunulan özellikler arasında, çarpıcı 5 kollu dinamik tasarımlı yeni ve özel 16 inç alüminyum döküm jantlar sayılabilir. Krom kaplı egzoz boruları da otomobilin performans yeteneklerinin bir başka açık işaretidir.

Arkadaşlarınızı ve ailenizi, gitmek istedikleri yerlere güvenle, iyi ve rahat bir his içerisinde götürmeniz için artık daha fazla seçeneğe sahipsiniz. Kullanabileceğiniz bol alan ve tercih yapabileceğiniz bir dizi donanım seçeneği. Aracınızın sportif yanını vurgulamak veya tasarımı daha etkili şekilde göstermek - karar vermek tamamen size kalmış. Donanım seçenekleri, Audi'nizde her sürüşü çok özel bir deneyime dönüştürür.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Audi A3 Sedan 1.0 Turbo FSI 116 hp Dynamic S tronic PI

Hemen teslim

150.253 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Audi A5 Sportback 1.4 Turbo FSI 150 hp Dynamic S tronic

Hemen teslim

237.244 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Audi A5 Coupe 1.4 Turbo FSI 150 hp Sport S tronic

Hemen teslim

252.160 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.