GALERİ

Polo


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Bugüne kadarki en geniş Polo.

Yeni Polo büyüdü, değişti ve yepyeni bir görünüm kazandı. Üzerinde yükseldiği, Volkswagen’in Modüler Platform Yönetimi (MQB) sayesinde bir önceki jenerasona göre 94 mm uzayan aks mesafesi, ona yalnızca dinamik bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda iç konfor alanının genişlemesini ve bagaj hacminin 71 lt daha genişleyerek tam 351 lt.’ye ulaşmasını sağlıyor. Şimdi onunla çıktığınız yolculuklardan daha büyük keyif alacaksınız

Alışılagelmişin dışında, farklı…

Bir otomobili diğerlerinden daha etkileyici kılan en önemli faktör karakteridir. Yeni Polo size, diğerlerinden farklı kılan özelliklerinizi otomobilinize de kazandırabilme imkânı sunuyor. İsteğe bağlı olarak sunulan 3 farklı dekor seçeneğiyle aracınızın içini Tropik Turuncu, Resif Mavi ya da İpek Gümüş ile renklendirebilirsiniz. 14 farklı dış renk seçeneği ve etkileyici jantlarıyla kendi Yeni Polo’nuzu oluşturun. Çünkü Yeni Polo; Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi…

Sınıfının üzerinde teknolojiler.

Yeni Polo, sizi çok şaşırtacak. Bugüne kadar sadece üst sınıf otomobillerde görmeye alışık olduğunuz pek çok yenilikçi kumanda arabirimi, Yeni Polo’da isteğe bağlı olarak alınabiliyor. 10.25” genişliğindeki yeni nesil Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” Volkswagen’de ilk defa Yeni Polo ile sunuluyor. Yenilenen arayüz tasarımlarıyla temel sürüş bilgilerinin yanısıra bilgi-eğlence sistemi ekranında görüntülenen telefon rehberi, albüm kapağı, radyo istasyonu bilgilerini ve çok daha fazlasını kolayca takip etmenizi sağlıyor.

Alican Aykoç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Polo ön kaputta yer alan V şeklindeki tasarım hatları , büyüyen boyutları ve genişleyen iç hacmiyle hayranlarını ilk bakışta büyülemeyi başarıyor.

Yavuz Karagözoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Ön tamponda konumlandırılan ve tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan, segmentinin şüphesiz en karakteristik LED gündüz sürüş farlarına sahip olan Yeni Polo yepyeni ve dinamik görüntüsüyle uzun yıllar konuşulmaya devam edecek.

Şule Büken Doğuş Oto Satış Danışmanı

Trendline ve Comfortline donanım seviyelerini ek ekipmanlarla daha da zengin hale gelen Yeni Polo, Highline donanım seviyesini de uzun bir aradan sonra kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır