Kim Yanına Alamayacağını Söyledi?

SEAT Toledo'nun bagajı 550 litreye kapasiteye sahip. Bu sayede, hem siz hem de yolcularınız, ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Toledo’n Her Yere Sığar

Opsiyonel Arka Görüş Kamerası ile Toledo’nuzla en dar alanlardan bile geçebilirsiniz. Arka tampona bağlı olan kamera, görüntüyü ekrana yansıtarak kolaylıkla manevra yapmanızı sağlar.

Enerji Seviyelerin Kontrol Altında

Direksiyonun arkasında çok fazla zaman geçirdiğinizde, Yorgunluk Tespit Sistemi enerji seviyenizi ve güvenliğinizi kontrol eder. Direksiyon hareketlerinizi takip ederek uzun yolculuklarda ne kadar dikkatli olduğunuzu kontrol altında tutan ‘Sürüş Uyarı’ teknolojisi, otomatik olarak yolladığı uyarılar ile mola vermenizi önerir.

Aydınlatmalı Yan Eşikler

SEAT Toledo’nuza inip binerken tarzınızdan ödün vermeyin. Dekoratif yan eşikler, otomobilinizin kapısını açınca aydınlanır. Görmek, görünmek ve unutulmaz bir çıkış yapmak için çekici bir yol.

Deniz Yavaşoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

SEAT Toledo, coupé bir aracın zerafeti ile station’ın çok yönlülüğünü birleştiriyor. Toledo, dinamik sürüşten ödün vermek istemeyenler için güvenli ve kaliteli bir aile aracı.

Nazlı Deniz Katoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

SEAT Toledo’nun teknolojik özellikleri üç şey için tasarlandı: güvenlik, mükemmel bir sürüş deneyimi ve eğlence. Bir araçta olması gereken her şey Toledo'da mevcut.

Gözde Şar Doğuş Oto Satış Danışmanı

SEAT Toledo’nun aktif ve pasif güvenlik önlemleri, hem şehir içinde hem de uzun seyahatlerinizde size kendinizi güvende hissettiriyor. Start/Stop Sistemi ve Fren Enerjisi Geri Kazanımı, SEAT Toledo'yu ekolojik ve hesaplı kılıyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır