Tiguan Allspace

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Volkswagen Tiguan Allspace

TEST SÜRÜŞÜ

Plan A ya da B, fark etmez.

İster uzun bir tatile çıkın ister kalabalık bir yolculuğa; Yeni Tiguan Allspace’te herkese ve her şeye yetecek kadar yer var. Opsiyonel olarak sunulan üçüncü oturma sırasını* o anki ihtiyacınıza göre ister yolcu koltuğu ister ekstra bagaj alanı olarak kullanabilirsiniz. Kolayca katlanabilen ve katlandığında düz bir yükleme zeminine dönüşebilen üçüncü oturma sırası, yolculuklarınız sırasında ise sahip olduğu 3 noktalı emniyet kemerleri ve tam fonksiyonlu kafalıklarıyla oldukça güvenli. * Maks. 1,60 m boyuna sahip yolcular için.

Hayalleriniz kadar geniş.

Yeni Tiguan Allspace’in Tiguan’dan 21 cm daha uzun gövdesi, yalnızca otomobilinize dinamik bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, rahat ve keyifli yolculukların yanısıra geniş bir bagaj hacmini de beraberinde getiriyor. İkinci koltuk sırasının arkasında; 5 koltuklu modellerde toplam 760 lt olan bagaj hacmi 1.920 lt’ye kadar yükseltilebiliyor. 7 koltuklu modellerdeyse tüm koltuklar kullanım halindeyken 230 lt olan bagaj hacmi, üçüncü oturma sırasının iptal edilmesiyle 700 lt’ye varan bir bagaj hacmi sağlıyor ve maksimum 1.775 lt’ye ulaşabilen geniş bir depolama alanı sunuyor. Size sadece hayal etmek kalıyor. Çünkü Yeni Tiguan Allspace’te herkesin hayaline mutlaka bir yer var.

Dengeler değişiyor, standartlar yükseliyor.

Yeni Tiguan Allspace ile yükselen standartlar da dikkat çekiyor. Sahip olduğu geniş bagaj hacminin hak ettiği kolay açılır bagaj kapağı “Easy Open”, Highline donanım seviyesiyle birlikte standart olarak sunuluyor. Yine Highline donanım seviyesiyle standart olarak sunulan anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi "Keyless Access", sunmuş olduğu otomatik kilitleme ve araç çalıştırma özellikleri sayesinde büyük rahatlık kazandırıyor. Göz almayan göz alıcı teknoloji, LED gündüz sürüş farlarıysa Comfortline donanım seviyesinden itibaren standart.

Öykü Başnuh Doğuş Oto Satış Danışmanı

Daha fazla iç hacim, daha fazla bagaj alanı arayanlar için geliştirilen ve aynı zamanda opsiyonel olarak sunulan 3. koltuk sırasıyla 7 kişinin bir arada seyahat etmesini sağlayan Yeni Tiguan Allspace kusursuz bir SUV deneyimi arayanlar için segmentinde liderliğini korumaya devam ediyor.

Funda Bozkurt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Tiguan Allspace’in standart bagaj hacmi 760 litre iken; arka koltukların katlandığı durumda, 1.920 litreye kadar alan sunmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan 7 koltuklu versiyonda ise tüm koltuklar açık halde 230 litre olan bagaj hacmi, 3. koltuk sırası kapalıyken 700 litre, arka koltukların katlandığı durumda ise 1.775 litreye kadar çıkmaktadır.

Alican Aykoç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Tiguan Allspace’in üst donanım seviyesi olan Highline’da standart sunulan “Kolay açılır / kapanır bagaj kapağı” ve “Anahtarsız çalıştırma sistemi / Anahtarsız giriş sistemi” özellikleri, Tiguan Highline’a göre oluşan en belirgin farklılıklardır.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır