El işçiliğine güvenmenin sonucu.

Özel bir otomobil meydana getirmek için çok özel bir araca ihtiyacınız var: İnsan eli. Tam otomatik süreçlere dayanan, geniş çaptaki üretimlerin tersine Audi R8 tamamen elle üretilir.

Bireyselliğe olanak sunuyor.

Audi R8 Coupé'nizin dış tasarımını kişisel zevkinize göre belirleyin. Dış renk, jant veya farlar. Bir dizi donanım seçeneğini kullanarak Audi R8 Coupé'yi, özel rüya otomobilinize dönüştürebilirsiniz.

Yarış pistinde doğdu.Yol için üretildi.

Audi R8 Coupé, standartları belirliyor: 610 hp güç çıkışı, 330 km/s'lik azami hız, 3,2 saniyelik 0-100 km/s hızlanma zamanı ile serinin en üst versiyonu, yani Audi R8 V10 plus etkileyici bir performans sunuyor ve bu performans, daha da bilenen tasarımla ayrıca vurgulanıyor. Audi R8 Coupé'nin genlerinde motor sporları olduğuna hiç şüphe yok.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

610 hp güç çıkışı, 330 km/s'lik azami hız, 3,2 saniyelik 0-100 km/s hızlanma zamanı ile serinin en üst versiyonu Audi R8 V10 plus etkileyici bir performans sunuyor.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

V10 motor, yüksek hız konseptine göre geliştirilmiştir ve tüm hız aralıklarında hızlı tepki vererek muazzam güç çıkışı ile sürücüleri büyülemektedir. Çarpıcı Audi Singleframe, kaslı kenarlar ve atletik arka detaylar olağanüstü tasarımını vurgular.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yüksek çözünürlüklü 12,3 inçlik bir LCD ekran şeklindeki gösterge paneli sürücüyü büyüleyici grafiklerle bilgilendirir. Çeşitli ekran modları arasında geçiş yapabilir ve gösterge panelini kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Standart ve Plus olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan yeni Audi R8'de yeni geliştirilen lazer far sistemi opsiyonel olarak tercih edilebiliyor. Opsiyonel lazer ana ışını, LED farların aralığını 600 metreye kadar iki katına çıkarır.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

7 ileri S tronic otomatik şanzıman ve 4 tekerlekten çekiş sistemi ile, 0'dan 100 km/s hıza, 3.5 saniyede ulaşabiliyor ve 320 km/s hıza çıkabiliyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır