Q7

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Somut quattro® örneği.

Audi Q7, iddialı bir fikrin ürünüdür: Asla gelişmeyi bırakma. Araç, kaslı olmakla birlikte adeta hafiflik yayar. İçeride en yüksek düzeyde konfor sunar. Hayal gücünüz daha da fazla alan ile. 3.0 TDI motor, beş kişilik bu güç santralini 0'dan 100 km/s'e 6,3 saniye gibi etkileyici bir sürede ulaştırır.

Deniz Ok Doğuş Oto Satış Danışmanı

3.0 TDI motor, beş kişilik aracı 0'dan 100 km/s'e 6,3 saniye gibi etkileyici bir sürede ulaştırır. İç mekanda yüksek düzeyde konfor sunar.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Hafif yapı söz konusu olduğunda, yeni Audi Q7 büyük SUV segmentinde yeni standartlar belirledi. 3.0 TFSI olarak, yalnızca boşken (sürücü olmadan) 1970kg ve 3.0 TDI olarak 1995kg ağırlığında. Önceki halinden 325 kilograma kadar daha hafif.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi Q7 tasarımı aerodinamik yüzeyler ve keskin çizgiler ile karakterize edilmiştir, iç hacmi artırılmıştır. Far teknolojisinin her bir parçası, yolu eşit ve geniş bir şekilde aydınlatır.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Audi Q7'nizdeki pek çok opsiyonel sürücü destek sistemleri, sürüş sırasında sizi destekler ve hareket hâlindeyken daha da fazla konfor sağlar. S line paketler, görünümünü pekiştirme olanağını verir.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır