Q5

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Her türlü arazi için yaratıldı. Yeni Audi Q5.

Hiçbir şeyi şansa bırakmayın. Konu ister konfor ister stil ya da dinamikler olsun Audi Q5 ilk andan itibaren beğeninizi kazanacaktır. Etkileyici görünüm, güçlü çekiş ve öncü teknoloji. Seçenekleriniz işte böylesine çok yönlü. Her gün yeni bir biçimde - Audi Q5 ile.

Her şey göz önünde.

Opsiyonel alınabilen Audi sanal kokpit sayesinde ilerleme göze çarpar. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç ekranı içeren tam dijital gösterge grubu, sürücüyle ilgili pek çok bilgiyi gösterir. Hızlı navigasyondan iletişime kadar çok çeşitli görüntüleme seçenekleri arasından seçim yapın. Opsiyonel MMI navigasyon plus'ın geniş, ince 8,3 inç renkli ekranı, netliği ve basit işletim konsepti ile beğeninizi kazanacak.

Hareket etmek için tasarlandı.

Audi Q5'in her bir ayrıntısı karakteristik Q5 tasarımını taşıyor, momentumu ve üstün özellikleri somut bir şekilde ortaya koyuyor. Buna, belirgin motor kaputu ve hafifçe kavislenen çatı çizgisinin yanı sıra, omuza monte edilmiş dış aynalarla dar cam hattı dâhil.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Q5, 12.3 inçklik dijital ekranı ile anlık rota bilgileri, yol bilgisayarı, hız bilgileri ve birçok teknik veriyi sürücüye aktarıyor.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Güvenlik olarak ise adaptif hız sabitleyici, geri görüş kamerası, geri çıkışlarda sizi uyaran park sensörleri gibi birçok üstün teknolojik donanımlar sunuluyor. Ayrıca adaptif havalı süspansiyon sistemi ile de yükseklik kontrolü etkin şekilde yapılabiliyor.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Önceki jenerasyona göre 90 kilogram kadar hafifleyen Q5, akustik yalıtımlı camların yanı sıra, opsiyonel alınabilen masaj işlevli ön spor koltuklarıyla kullanıcılarını etkilemeyi başarıyor.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi Q5, pratik yükleme ve saklama seçeneklerinin yanı sıra, sunduğu geniş mekânla da etkileyicidir. Uzaktan kumandalı koltuk arkalıkları ile arka koltuk sırtlıkları katlanabilir, böylelikle bagaj kapasitesi 1.550 litreye çıkarılır.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Sensör kumandalı bagaj bölümü açma düğmesi, yüklemeyi kolaylaştırır. Elleriniz doluysa bagajı, ayağınızı hareket ettirerek açabilirsiniz.

Erdem Özbek Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Audi Q5'in iç mekânı sürücüye odaklanmıştır. Artan dingil mesafesi sayesinde yolculuğunuz boyunca ferah ve konforlu hissedeceksiniz.

Ceren Bergi Doğuş Oto Satış Danışmanı

Karizmatik tasarımıyla göz dolduran Q5, LED gündüz farlarıyla kolayca fark edilir. Önde bulunan veya karşıdan gelen araçları sistem sınırları dâhilinde tespit eden kamera vazgeçilmezdir. Farlar saniyeler içerisinde duruma uyum sağlar.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır