Q2

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Gerçek bir karakter. Yeni Q2.

Yeni Audi Q2 sahneye çıkıyor - keskin kenarlı ve şehirli, eşsiz bir karaktere ve tamamen yeni geometrik tasarıma sahip. Donanımı, geride arzu edecek bir şey bırakmıyor ve önceleri sadece lüks sınıfa özgü olan özellikleri içeriyor. Ya bağlanabilirlik? Audi akıllı telefon arayüzü ve en yeni nesil bilgi eğlence ve ses sistemleri ile örnek teşkil ediyor.

Enerjik ve kendinden emin.

4,19 metre uzunluğunda. 1205 kg ağırlığında. 2,60 metre aks aralığı. 0,30'luk üstün Aerodinamik sürtünme katsayısına sahip. Bunlar, etkileyici yeni rakamlardır. Gördüğünüz ise daha da muhteşemdir: İlk bakışta kaslarını gösteren bir SUV. Geniş omuzları ve açılı tasarımıyla enerji ve güven sağlar. Audi Q2'yi deneyimleyin.

Teknoloji seçimi ve ses paketi

Gelişmiş teknoloji ve etkileyici bir sesle yönünüzü belirleyin. Yeni Audi Q2 için sunulan teknoloji seçkisi ve ses paketi, tamamlayıcı özellikleri birleştiriyor.

İster büyük şehirdeki gündelik yaşamda ister sapa yollardaki maceralar için kullanılsın - Audi Q2 her açıdan mükemmel bir araçtır.

Deniz Ok Doğuş Oto Satış Danışmanı

Sim kart yuvası ve wifi hotspot özelliği bulunmaktadır. Bu sayede telefonu araç ekranına aktardığınızda bile telefon hattını kullanmadan, araç interneti ile internette gezebiliyorsunuz.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Dynamic, Sport ve Design olmak üzere üç farklı donanım seçeneğiyle kullanıcılara sunuluyor. Q2, tüm donanım seçeneklerinde sanal kokpit, 14 hoparlörlü Bang & Olufsen ses sistemi ve sürücüye yardımcı donanımlarını opsiyonel olarak sunuyor.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

İç mekanda MMI alt yapıya sahip 8,3 inçlik multimedya ekranı ve 12,3 inçlik dijital gösterge paneli dikkat çekiyor. Minimal yapısına kattığı bu teknolojik özelliğe bir de gelişmiş navigasyon sistemini ekleyen Audi, MMI navigasyon plus ile etkin rota kullanımı sağlanıyor.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Güvenlik konusunda da oldukça iddialı olan Q2'de dikey park, arka çapraz trafik uyarı sistemi, aktif şerit takip sistemi, 65 km/s hıza kadar düz ve yavaş akan trafikte otonom sürüş özellikleri sunuluyor.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Q2, elektrikli bagaj kapağı ve opsiyonel üç bölümlü arka koltukludur. Döşemelik ve dekoratif şeridin belirgin renkleri, kişiselleştirme için oldukça seçenek sunar.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi Q2'nin TFSI ve TDI motorları, yeni ilerici direksiyon sistemini getiriyor. Ayrıca, opsiyonel alınabilen Audi drive select ile sürücü kendi Q2’lerinin karakterine göre sürüş modunu seçebilir.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır