Passat Variant

TEST SÜRÜŞÜ

Volkswagen Passat Variant

TEST SÜRÜŞÜ

Yenilikler için daha fazla alan

Geniş iç hacmi, ayarlanabilir bagaj kapasitesi ve daha uzun boyu sayesinde Passat Variant'ta her şeye yetecek kadar yer var. 1.780 litreye varan yükleme kapasitesiyle hayatınıza yer açın.

Zorlu şehir hayatını kolaylaştıran yardımcılar

Passat Variant'ta isteğe bağlı olarak sunulan güvenlik ve sürüş destek sistemleri, omuzlarınıza binen yükü hafifletiyor. Bu sistemler yalnızca park ederken ya da yoğun trafikte giderken değil, tehlikeli bir durumla karşılaştığınızda da size yardımcı oluyor. Trafikte Sürüş Asistanı'ndan Çevresel Görüş Sistemi'ne kadar birçok özelliği onda bulabilirsiniz.

Oldukça havalı...

“Klimatronik" klima sisteminde bulunan farklı klima bölgeleri sayesinde, sürücüyle ön ve arka koltuktaki yolcular için farklı sıcaklık ayarlarını seçebilirsiniz.

Özleyiş Uysal Tuncer Doğuş Oto Satış Danışmanı

Passat Variant geniş iç hacmi sayesinde rahat bir oturma alanı sunarken, yanınıza aldığınız eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmeniz için 650 litrelik ayarlanabilir bagaj kapasitesine sahiptir.

Funda Bozkurt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Özellikle geniş ailelerin tercih ettiği ve uzun yıllar kullanılan bir modeldir.

Şükrü Yılmaz Doğuş Oto Satış Danışmanı

Passat Variant , 1780 litreye ulaşan geniş bagaj hacmi ile tüm ailenin ihtiyaçlarını karşılayan ve rahatlık sağlayan bir araçtır.

Deniz Çevikcan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Dijital Gösterge Paneli , anahtarsız giriş ve araç çalıştırma özelliği bulunmaktadır. Elektrikli bel destek ayarı ve koltuk sırtlığı ile sürücülere yüksek konfor sunmaktadır.

Öykü Başnuh Doğuş Oto Satış Danışmanı

Türkiye'de station wagon dendiğinde ilk akla gelen araçların başında gelen Passat Variant, geniş bagaj hacmi ve iç konforunun rahatlığıyla geniş aileler için ideal bir araçtır. Segmentindeki araçlar ile kıyaslandığında ideal yakıt tüketimi ve tasarım zenginliğiyle de tercih edilebilirlik derecesini arttırmaktadır.

Semra Aras Doğuş Oto Satış Danışmanı

Uzun yollarda en çok tercih edilen model Passat Variant, sürüş destek sistemi ve multimedya özellikleri sayesinde yolculuklarınız keyif dolu geçmesini sağlıyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır