GALERİ

Passat


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Zarif hatlar

Belirgin tasarımı ve sportif hatlarıyla Passat görenlerin başını döndürüyor. Üstelik şimdi her zamankinden daha zarif ve etkileyici. Dinamik yapısı, sportif çizgileri ve birinci sınıf tasarım öğeleriyle Passat’tan etkilenmemek mümkün değil.

Zorlu şehir hayatını kolaylaştıran yardımcılar

Passat'ta isteğe bağlı olarak sunulan güvenlik ve sürüş destek sistemleri, omuzlarınıza binen yükü hafifletiyor. Bu sistemler yalnızca park ederken ya da yoğun trafikte giderken değil, tehlikeli bir durumla karşılaştığınızda da size yardımcı oluyor. Trafikte Sürüş Asistanı'ndan Çevresel Görüş Sistemi'ne kadar birçok özelliği onda bulabilirsiniz.

Dijital gösterge paneli: Active Info Display

Pek çok farklı konuda bilgiyi önünüze seren, çok fonksiyonlu bir yol arkadaşı. Onu nasıl kullanacağınız size kalmış. İster size yol gösterecek navigasyon haritasını yansıtın, ister sürüş destek asistanlarınızın durumunu görüntüleyin. Sürüş bilgilerinize ne dersiniz? İhtiyacınız olan tüm bilgileri, yüksek çözünürlüklü ekranda görmenin tadını çıkarın.

Özleyiş Uysal Tuncer Doğuş Oto Satış Danışmanı

Passat ; dış tasarımında sadelik ile şıklığı , iç dizaynı ile de kalite ve konforu bir arada sunuyor.

Deniz Çevikcan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Bilgi ekranıyla pek çok farklı konuda bilgi sunarak çok yönlü bir yol arkadaşı oluyor . Vites değişim uyarısı , yağ azalma uyarısı gibi özellikleri ile kullanıcıları yarı yolda bırakmama konusunda oldukça iddalı.

Semra Aras Doğuş Oto Satış Danışmanı

Sürüş asistanı ile yolculuklarınızı daha güvenli hale getiren Passat, geniş iç hacmi ve eşsiz tasarımıyla kusursuz sürüş deneyimi sunuyor.

Davut Durdu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Passat, heyecan verici tasarımı ve ayarlanabilen masaj fonksiyonlu koltukları sayesinde konforunuzdan ödün vermiyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır