Her Seyahati Şıklaştırır

Yeni SEAT Leon ST'nin opsiyonel olarak sunulan Full LED farları başlı başına birer tasarım ikonudur. Şık, yeni otomobil tasarımını, gelişmiş teknolojiyi ve güvenliği tek bir özgün nitelikte bir araya getiriyor.

Küçük Bir İlave Yardım

Yeni SEAT Leon ST'yi anahtarlarınızı aramadan kilitleyin ve açın. Opsiyonel olarak sunulan KESSY Anahtarsız Biniş ve Çalıştırma Sistemi bunu sizin için otomatik olarak yapacaktır.

Stresi Bırakın, Keyif Almaya Başlayın

Trafik sıkışıklığı yüzünden aracınızdan soğumanıza gerek yok. Yeni SEAT Leon; diğer araçlara olan mesafeyi hesaplar, hızlanmayı ve yavaşlamayı kontrol eder, aynı zamanda bulunduğunuz şeridi korur.

Aracınızı Koruyor

Sportif Yeni SEAT Leon ST'nizin dış kısmını bu basit ama faydalı kırmızı kılıf ile koruyun. Kötü hava koşullarının veya tozun, aracın muhteşem dış görünüşünü bozmasına izin vermeyin.

Deniz Yavaşoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Mükemmelleştirilen tasarım çizgileriyle Yeni SEAT Leon ST, aradığınız geniş alanı size fazlasıyla sunar. Uzun gövdesi sayesinde arttırılan iç mekan genişliğiyle konforlu bir otomobilden beklediğiniz her şey onda mevcut.

Gözde Şar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Donanımlı Yeni SEAT Leon ST'nize daha da fazla işlevsellik ekleyebilir, çeşitli aksesuarlarla ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilirsiniz. Teknolojik detaylarıyla her anınızı keyifli kılan Leon ST, sürüş performansıyla da tam not alıyor.

Nazlı Deniz Katoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni SEAT Leon ST'nin Adaptif Hız Sabitleyici ve Yorgunluk Tespit Sistemi gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde kendinizi her zaman güvende hissedeceksiniz.

Haldun Baldil Doğuş Oto Satış Yetkilisi

SEAT Leon ST'nin çevre dostu motor özellikleri sayesinde, yolculuklarınızı düşük yakıt tüketimi ile tamamlarsınız. Bu motor; güç, yüksek performans ve çevre dostu özelliklerin tümünü barındırıyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır