İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI VİZYONU

İnsan Kaynakları vizyonumuz; çalışanlarına değerli olduklarını hissettiren, ortak bir kültür oluşturan, yenilikçi ve sürdürülebilir İK uygulamalarıyla en çok tercih edilen şirket olmaktır. Amacımız ise Doğuş Grubu değerlerini benimseyen, şirket dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip, müşterinin önemini bilen, öğrenme ve gelişmeye istekli, yüksek performansı uzun dönemli sürdürebilen çalışanları şirketimize kazandırmak, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak tanımaktır.

Kariyerinizi uluslararası markaların yer aldığı otomotiv sektöründe sürdürerek grup içi şirketlerindeki kariyer fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız

  • Biz
  • Samimiyetle
  • Çözer
  • Uygular
  • Geliştiririz
  • değerleri sizi heyecanlandırıyorsa Doğuş Oto’da “Yolunuz Hep Açık” demektir.


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARI


İŞE ALIM

Doğuş Oto’da pozisyon ihtiyaçlarına göre işe alım planı yapılmaktadır. Bu plan dahilinde alınan başvurular ölçme&değerlendirme metotlarına göre değerlendirilir. Değerlendirme sürecinde adayların kurum kültürümüze uygunluğu ve temsil edilen markaların gerektirdiği yetkinlikler dikkate alınır.

İş’te Eşitlik Platformu üyesi olarak, şirketimizde tüm adaylara adil ve objektif davranılarak zamanında ve doğru bilgilendirme yapılır.

Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki açık pozisyonlara www.kariyer.net adresinden ulaşılabilirsiniz.


STAJ PROGRAMLARI

Lise Staj Programı – Meslek Lisesi ve Teknik ve Anadolu Teknik Lisesi öğrencileri programa dahil edilir.   

Proje Bazlı Staj Programı – Üniversite 3.-4. sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar programa dahil edilir.   


EĞİTİM / GO GELİŞİM OKULU

GO (Gelişim Okulu) Platformu, Doğuş Oto’ya özel, online ve sosyal bir eğitim ağıdır.

Bu sosyal eğitim ağı, gücünü “oyunlaştırma” kavramından alır. Doğuş Oto çalışanları, GO platformunda kendilerine atanan görevleri tamamladıkça puan, rozet ve sürpriz hediyeler kazanır.


KARİYER YÖNETİMİ

Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.’de tüm çalışanlarımız, terfi imkânına sahip olup performans değerlendirme sistemine dâhil edilirler. Görev ve sorumluluklar çerçevesinde belirlenen kriterlere göre iş sonuçları ve yetkinlik üzerinden değerlendirmeler yapılır.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Performans değerlendirme sürecinde çalışanlarımızın iş performansları, kariyer planları, güçlü ve gelişime açık yönleri değerlendirilir. Verimliliğin arttırılması, gelişim ihtiyacı olan yönlerin belirlenmesi ve çalışanlarımızın üst pozisyonlar için yetiştirilmeleri sonucunda beklentinin üzerinde yaratıcı hizmet sağlanması öncelikli hedeflerimizdendir.Linkedin sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır