GALERİ

Caddy


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Volkswagen Ticari Caddy

TEST SÜRÜŞÜ

Gözlerinizi ondan alamayacaksınız.

Caddy, Volkswagen’in yeni tasarım dilini tüm ayrıcalıklarıyla size hissettiriyor. Keskinleşen çizgiler ve çok daha belirgin hatlar Caddy’ye dinamik bir görünüm kazandırıyor. Alçaltılmış yan aynaları, genişleyen ön ve alt ızgarası, arka rüzgârlığı, tavan rayları ve belirginleşen arka stop lambalarıyla Caddy yine çıtayı yükseltiyor.

İç güzelliğine de hayran kalacaksınız.

Caddy’nin göz alıcı iç tasarımı sizi büyüleyecek.Yenilenen direksiyonu konforunuzu artırıyor; birinci sınıf işçilikle baştan aşağı değişen ön konsol yolculuklarınıza şıklık katıyor.

Onunlayken kimse yolculuk bitsin istemez.

Caddy, DSG otomatik şanzımanıyla çevreci ve konforlu. 6 ileri DSG şanzıman, klasik otomatik şanzımana oranla daha az yakıt tüketirken,rahat ve seri kullanımıyla çok daha yüksek bir sürüş performansı yaşatıyor.

Gökhan Hacıoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Genellikle aile aracı olarak kullanılan, rahat ve ferah iç mekanı ve geniş bagaj hacmiyle tercih ediliyor.

Serhat Fırattekin Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Volkswagen tarafından geliştirilen 6 DSG otomatik şanzıman, klasik otomatik şanzımana oranla hem daha az yakıt tüketirken, hem de milisaniyeler içinde vites değişimi yaparak aracın kesintisiz hızlanmasını sağlıyor ve sarsıntısız vites değiştirme imkânı sunuyor.

Yasin Pehlivan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Caddy'de bulunan ikincil çarpışma önleme asistanı, olası bir çarpışmanın derecesini algılar ve aracı frenler. Yorgunluk tespit sistemi ise sürüş hareketlerindeki yorgunluğu tespit edip; yolculuğa ara verilmesi konusunda hem görsel hem de sesli olarak uyarı verilir.

Fatih Çalcalı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Segmentindeki diğer araçlara göre konfor ve performans üstünlüğü sağlayan Caddy aynı zamanda yüksek teknoloji yeni motoruyla %20 daha fazla yakıt tasarrufu sağlıyor.

Burak Tuğcuoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Caddy, geniş bir devir aralığında, vites değiştirmek zorunda kalmadan yüksek performansla yükünüzü taşıyabilmenize imkân veriyor. Ayrıca, daha düşük devirde maksimum beygir gücüne ulaşarak daha seri ve atak sürüş imkânı sunuyor.

Muhammed Karaömeroğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Caddy Van araçlarında Flex Plus koltuk paketi ilke ön yolcu koltuğunu katlayarak, yükleme hacmini ve yükleme uzunluğunu arttırılabilir.

Ulaş Çağlı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Caddy'de bulunan ESP özelliğiyle en keskin virajlarda dahi aracınız dengede kalırken, yokuş yukarı kalkış yardımı özelliğiyle en dik rampalarda bile sürücülere kolaylık sağlamaktadır.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır