718

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

718 düşüncesi

Yeni Boxster ve yeni Cayman, 718 çağını devam ettiren modellerdir. Kalpleri, yani dört silindirli ve turboşarjlı boxer motorları, sayısız podyum zaferine öncülük eden savaşçı ruh ile çarpıyor. İçlerinde, standartları aşma ve bakışları üzerine çekme iradesi yaşıyor. Bu nedenle, onlar da adlarında bu üç harfi taşımayı ve 718 efsanesini sürdürmeyi hak ediyor. Yeni 718 modelleri, tamamen spor için yaratıldı. Efsanevi Porsche 718 serisinin atletik ruhunu, geleceğin spor otomobili ile birleştiren ve bunu günümüzün dünyasındaki yollara aktaran, ortadan motorlu birer roadster. Tek bir amaçları var: Her günü özel bir gün haline getirmek. Önceki modeller ile kıyasla sonuç, yeni ve kesinlikle çok daha çarpıcı bir tasarım, daha sportif bir şasi yapısı ve birçok yeni performans, konfor ve destek sistemi. Ve tabii ki, yakıt tüketiminde kayda değer bir düşüşe rağmen, 350 hp (257 kW) seviyesine kadar daha yüksek turboşarjlı güç. Tek bir soru cevapsız kaldı: hala neyi bekliyorsunuz?

Ortadan motorlu spor otomobil ilkesi.

Yeni 718 modellerini böylesine özel yapan nedir? Performansları, sürüş özellikleri, tasarımları ve iki bagaj bölgesinin sunduğu bol miktarda saklama alanı. En önemlisi: tüm bunları mümkün yapan ortadan motorlu otomobil konsepti. Motor, sürücünün sadece 30 cm arkasında yer alır. Birinci etki: hemen arkanızda, varlığını hissedebileceğiniz bir güç kaynağı. İkinci etki: otomobilin alçak ve ortada yer alan ağırlık merkezi sayesinde olağanüstü dinamik viraj özellikleri. Boxer motorun karşılıklı silindir yapısı, titreşimleri azaltmaya da yardımcı olarak pürüzsüz çalışmada olumlu bir etkiye neden olur. Sürüş dinamiği açısından bir başka avantaj: motorun tüm gücü, arka aksa doğrudan aktarılır. Bu güçten faydalanmanın en iyi yolu? Aracın ağırlığını sistematik bir şekilde düşürmek. Ve kalan ağırlığı ideal bir şekilde dağıtmak. İki koltuklu otomobilin kompakt yapısı da burada önemli bir rol oynar. Üstelik konfordan ve günlük pratiklikten taviz vermeden. Ancak, ortada yer alan motor çalıştığı andan itibaren, önemli olan tek bir şey var: sayısız virajları ile tüm dünya. Ve tüm bunların tam ortasında, siz.

Hakan Ülkü Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Yeni turboşarjlı boxer motora sahip olan 718 Cayman, daha fazla güç daha az yakıt tüketim imkanı sunuyor. Tasarımı keskinleşen Cayman, arkada geniş görünen vurgu dekorları ile daha çarpıcı bir görünüme imza atıyor.

Aykut Saygılı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Porsche'nin başarıyla uyguladığı ortadan motorlu spor otomobil ilkesi otomobilin ağırlık dağılımını ideal şekilde gerçekleştiriyor. 718 Cayman, spor egzoz sistem ile spor otomobil severlerin vazgeçilmezi olurken, konfor ve saklama alanı açısından da eşsiz bir deneyim sunar.

Onur Zümrüt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Porsche 718 serisi çarpıcı tasarım ve sportifliğiyle göz kamaştırıyor. Kaslı gövdesinin altındaki koruyucu güvenliği Alman teknolojisinin eşsizliğini yansıtıyor.

Selin Özvatan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Kıvrımlı hatlarla dolu, sportifliği en derinden hissettiren 718 Cayman, segmentindeki araçlarla kıyaslandığında bir asır önde diyebiliriz.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır