Yuvarlak hatlar keskin ayrıntılarla buluştu.

Sadece Volkswagen’in değil, dünyanın da en beğenilen otomobilleri arasında yer alan Beetle, milyonları peşinden sürüklemeye devam etmek için adeta form tuttu. Yuvarlak hatları ve keskin ayrıntılarıyla asla modası geçmeyen bir ikon olmaya devam eden Yeni Beetle, sportif ön tasarımıyla kendinden daha emin bir görünüm sergiliyor.

Her zamankinden daha büyüleyici.

Yeni Beetle, Style ve Design olmak üzere iki donanım seviyesiyle sunuluyor. Her iki donanım seviyesinde de temel konfor öğelerinin tümü standart olarak bulunuyor. Design donanım seviyesinde gösterge paneli, direksiyon dekorları ve kapılardaki ayrıntıların araç gövde renginde sunulmasıyla birlikte yenilenen koltuk döşemelerinin şıklığı, Yeni Beetle’ı daha da çekici hale getiriyor. Design donanım seviyesinden itibaren standart olarak sunulan LED stop lambaları ve her zevke uygun jant seçenekleriyle de ilk bakışta herkesi etkilemeyi başarıyor.

Beetle'in içi de dışı kadar tarz!

Yeni Beetle, bugüne kadar sunduğu geniş kişiselleştirme seçenekleri ile yıllardır, bireyselliğin de simgesi olarak tanımlanıyor. İç ve dış tasarımında kullanılan canlı renkler, yükselen ekipman seviyesi ve renkli kişiselleştirme seçenekleriyle Yeni Beetle, her zamankinden daha tarz! Yeni Beetle tasarımını geçmişten, eğlence sistemlerini ise geleceğin teknolojilerinden alıyor. Style donanım seviyesiyle 5” renkli dokunmatik ekranlı “Composition Colour” bilgi ve eğlence sistemi, Design donanım seviyesiyle ise 6,5” renkli dokunmatik ekranlı “Composition Media” bilgi ve eğlence sistemi standart olarak sunuluyor. “Composition Media” bilgi ve eğlence sistemi ile birlikte opsiyonel olarak sunulan App-Connect sayesinde; MirrorLink, Apple CarPlay ve Android Auto yazılımları ile akıllı telefonlar ile medya sistemi entegre halde çalışabiliyor.

Tuğçe Dönmez Doğuş Oto Satış Danışmanı

Temel konfor öğelerinin tümünü standardında tutan Beetle, Style ve Design olarak iki donanım ile karşımıza çıkıyor. Her zevke uygun jant , renk seçenekleri ve 1.4 150 PS'lik güçlü motoruyla da özellikle gençlerin gözdesi olan bir modeldir.

Çağıl Büyükdurmuş Doğuş Oto Satış Danışmanı

Dizayn paketinde bulunan; krom yan cam çerçeveleri ve %65 karartılmış arka ve arka yan camlar, sis farları , tamponda kromaj ve nostaljik torpido gözü ile dizayn çizgileri aracın her bölümünde hissettirmektedir.

Davut Durdu Doğuş Oto Satış Danışmanı

2011 yılında katıldığı çarpışma testinden 5 yıldız alan Beetle en güvenli sürüş deneyimini sağlerken, düşük yakıt tüketimi ve ileri teknolojileriyle yüksek performansa ulaşmanızı sağlıyor.

Semra Aras Doğuş Oto Satış Danışmanı

1938 yılında yola çıkan, dinamik, sağlam ve keyif tasarımıyla günümüze kadar gelen Beetle, her yaşa ve yaşama uyum sağlayan sayılı otomobillerden.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır