. Doğuş Oto

Volkswagen Tiguan

Araç ile ilgili fiyat, teknik bilgi, donanım  bilgisi  almak için donanım,motor, vites bilgilerini seçiniz.
Donanım Motor Vites
 
 
 

Genel Bakış

Limitsiz sürüş keyfi

Hayatını biraz hareketlendirmek isteyenlerin cesarete, zamana ve doğru donanıma ihtiyacı vardır. Tiguan doğru bir başlangıç için gereksinim duyacağınız her şeye sahip: Güç, özgüven ve yüksek teknoloji! Sınırsız sürüş keyfi ve macera, yüksek konfor ve kalite hissine hiç bu kadar çok yakışmamıştı.

Dinamik teknik altyapı

Bazıları yerinde duramaz, hemen harekete geçmek ister. Tiguan için de aynı şey geçerli! Dinamik motorlarının yanı sıra 6 ileri sportif manuel vites ve 6 ileri otomatik vitesle yollara gücü geri getirecek. Bunların 4 MOTION ® 4 tekerlekten çekiş teknolojisiyle birleşmesi demek, heyecan ve adrenalinin her yolculukta sizinle olması demek.

 
 

İlgili Dosyalar

E-Broşür

Plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli, trafik tescil hizmet bedeli, damga vergisi dahil fiyatlar olup, müşteri talebi veya resmi makamların uygulamaları nedeniyle değişkenlik gösterebilir. Trafik tescil işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde yetkili satıcı tarafından yapılabilmekte olup, yetkili satıcıdan hizmet alınması halinde trafik tescil işlemlerine ilişkin bedeller müşteri tarafından ödenir. Trafik tescil işlemleri masrafları içerisinde trafik sigorta masrafı yer almamaktadır. Bu bedel, müşteri tarafından karşılanacaktır. Yürürlükte olan uygulamalardaki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi, masraflar ve fiyat değişikliklerinden müşteri sorumludur.

 
Başka Marka Seçin

              

Takas başvurusunda bulunun Test sürüşü başvurusunda bulunun Satın alma başvurusunda bulunun Finans, sigorta ve kredi koşullarını öğrenin