Kurumsal Resim Metni
 
            
 Hizmetlerimiz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Satış

Tüm Doğuş Oto’larda uluslararası sertifikaya sahip, eğitimli ve güleryüzlü satış ekibi, hayalinizdeki araca sahip olabilmeniz için, koşulsuz müşteri memnuniyeti ışığında hizmet veriyor.

Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinin her zevke hitap eden, son teknoloji ürünü üstün modellerini bulabileceğiniz showroomlarımız, doğru karar vermeniz için hiç bir yerde bulamayacağınız çeşitliliği ve seçeneği bir arada sunuyor. Hayalinizdeki araca daha kolay sahip olabilmek için uygun kredi seçenekleri, takas ve sigorta olanakları hakkında detaylı bilgi almak ve istediğiniz aracı doyasıya test etmek için size en yakın Doğuş Oto noktasına iletişim linkinden ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en güçlü ve güvenilir markaları Doğuş Oto’da...

Servis

Doğuş Oto’nun alanında uzman, deneyimli, güleryüzlü ve hizmette üstün kalite anlayışıyla çalışan servis personelinin amacı aracınız ve sizin için en iyisini sunmak. Büyük bir mutlulukla satın aldığınız aracınızı, uzun yıllar aynı keyifle kullanabilmeniz için Doğuş Oto servisleri size ihtiyacınız olan en yüksek standartları sunuyor.

Bakım veya onarım amacıyla Doğuş Oto servislerinden yararlanmak için Servis Randevusu formunu doldurarak randevu alabilirsiniz. Siz randevu aldıktan sonra tarafınıza teyit etmek için email ulaşır ve deneyimli servis danışmanlarımız aracınızın servis geçmişine bakarak araç kabul için hazırlanırlar.

1 saatten az sürecek işlemler için Ekpress Servis Hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz siz servislerimize kadar yorulmazsınız, Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmetimiz ile aracınız istediğiniz yerden alınır ve teslim edilir.

2.El

“İkinci elde güven” sloganıyla hizmet veren DOD’un yetkili satıcısı olan Doğuş Oto, tüm hizmet noktaları’nda takas ve emanet yoluyla ikinci el araç alımı ve ikinci el araç satışı hizmeti sunmaktadır.

Geniş Doğuş Oto stoğundan 2. el araç aramak için 2. El Araç Arama linkinden detaylı araç sorgulama yapabilir veya sahip olduğunuz aracınızın takas bedelini öğrenmek için Araç Takas Başvurusu linkini kullanabilirsiniz.

2. el araç alım / satımında Doğuş Oto güvencesiyle bir çok seçenek arasından dilediğinizi seçin, hayalinizdeki araca kolaylıkla ve güvenle sahip olun.

Filo

Doğuş Oto İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa bölgelerinde deneyimli ve bilgili kadrolarımızla, özenli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde VW Binek Araç, VW Ticari Araç, Seat ve Audi markaları için filo satış hizmeti veriyoruz.

Firmanızın araç alımları ile birlikte Sigorta ve Finans Hizmetleri ile Doğuş Grubu şirketleriyle bağlantılı olarak Leasing ve Operasyonel Kiralama talepleriniz için Filo Satış Teklif Formu’nu doldurduğunuz takdirde Doğuş Oto Filo Ekibi sizinle hemen irtibata geçecektir.

              Hizmet Noktasını Seçin