Daha Rahat Bir Sürüş Deneyimi

Bu kullanışlı opsiyonel güvenlik özelliği aracınızın kör noktasından size yaklaşan bir aracı, yan aynanızdaki görsel bir sinyalle otomatik olarak uyararak şerit değiştirirken yaşadığınız stresi azaltır.

Eğlenceyi Yönet

SEAT Media System Plus’ta, USB, Aux-in, SD kart girişi, Bluetooth ve 8 hoparlör, 6,5” renkli dokunmatik ekrandan kontrol ediliyor. Otomobil içi bilgi-eğlence sistemi için ihtiyacınız olan her şey burada.

Pratik Çözümler

SEAT Alhambra hızlı ve kolayca kullanabileceğiniz römork bağlantı kancası sayesinde size daha fazla taşıma seçeneği sağlıyor.

Nazlı Deniz Katoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Aile kullanımı için son derece yüksek bir güvenlik sunuyor. Tavanı kaplayan cam tavan, çocukların araç içinde keyifli ve eğlenceli bir yolculuk geçirmesine yardımcı oluyor. Alhambra; geniş iç hacmi, elektrikli kayar kapıları ,eğlenceli ve ferah panaromik cam tavanı, koltuklara entegre çocuk koltukları ile tam bir aile aracı.

Deniz Yavaşoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

SEAT Alhambra'nın iç mekanı işlevsellik ve konforu aynı anda sunacak şekilde tasarlandı. Alhambra'nın keskin hatları ve güçlü duruşu, araca MPV segmentinde pek de alışık olunmayan sportif bir görünüm kazandırıyor.

Haldun Baldil Doğuş Oto Satış Yetkilisi

SEAT Alhambra, sürücü diz hava yastığı da dahil olmak üzere dokuz adet hava yastığı, arka kapılarda çocuk kilidi ve ISOFIX ve Top Tether bağlantı özelliklerine sahip opsiyonel entegre çocuk koltuğu sistemiyle kalabalık aileler için en doğru tercih.

Cansu Bayğar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Teknolojik özelliklerle dolu SEAT Alhambra, uzun yolculuklarınızda sizin ve sevdiklerinizin konfor kaynağı oluyor.

Gözde Şar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Alhambra’nın Elektronik Stabilite Kontrolü, Acil Durum Fren Asistanı, Yokuş Kalkış Destek Sistemi ve Lastik Basınç Sensörü gibi aktif güvenlik sistemleri sayesinde yolculuklarınız sırasında kendinize güveniniz tam olacak.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır