Üstün güç

Karakteristik bir şekilde yapılandırılmış yüzeyler. Ve çok özel bir şeyi amaçlıyor - son ayrıntısına kadar ihtişam. Bir açık ilkeye sadık kalıyor: Esasa odaklanmak. İşlevsiz tek bir çizgi bile bulunmuyor.

Sizi oturmaya davet eden konfor. Daha büyük arka kapılar, iç mekânda fark edilir ölçüde daha geniş alan ile. Yeni Audi A8 L. Kendinize ve düşüncelerinize ihtiyacınız olan yeri sağlayın. Daha da dingin bir seyahat veya çalışırken dahi daha iyi bir konsantrasyon için.

Sportiflik, konfor, tasarım, işlevsellik – Audi’nizden talep ettiğiniz ne varsa, çok zengin donanım seçenekleri, tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sunuluyor. Burada ayrıntılara ne kadar önem verdiğimizi göreceksiniz. Ve kaliteye verdiğimiz önemi de tüm duyularınızla takdir edebileceksiniz.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Dışarıdan bakıldığında üstün bir güç ve duruş. İçeriye bakıldığında ise son derece geniş bir mekan. Bu durum, Audi A8'e göre 13 santimetre daha uzun olan dingil mesafesi sayesinde gerçekleşmiştir. Sonucu da oldukça tatminkârdır.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

A8 L'nin iç mekânı, detaylı el işçiliği, kaliteli malzemelerİ, ambiyans aydınlatmasından dört bölgeli otomatik klima kontrol sistemine kadar araç, sunduğu konfor kalitesini hemen hissettiriyor.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Opsiyonel olarak sunulan MMI navigasyon plus sisteminde yer alan touchpad sürücünün, pek çok işlevi sezgisel olarak kontrol etmesine imkân veriyor.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yolu takip eden sistem, otomatik şanzıman, farlar ve stop&go özellikli gelişmiş uyarlanabilir hız sabitleyici sistemin kontrol birimlerine veri temin ederek aracın en ideal seyrini sağlıyor.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Tüm aydınlatma işlevleri için opsiyonel olarak sunulan LED farlar (W12 ile standart), hem teknoloji hem de görünüm itibariyle aydınlatma teknolojisinde bir devrimi temsil ediyor.

Erdem Özbek Doğuş Oto Satış Danışmanı

A8 L'nin verimliliğinde önemli rol oynayan sekiz ileri tiptronic, çok yüksek genel vites oranına sahip ve şık vites koluyla elektronik olarak ya da direksiyon üzerindeki vites değiştirme kollarıyla kontrol ediliyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır