A6 Sedan

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Heyecan verici ve özgüvenli

Karanlık görecelidir. Opsiyonel Audi Matrix LED farlar geceyi gündüze çevirir. Yepyeni far teknolojisi, gün ışığına benzer açık bir renk üretir. Virajların daha net aydınlatılması beklenir. Araçlar tespit edilir ve Audi A6'nızın ışık dağıtımı, kendini duruma göre uyarlar. Bunların tümü, bir sensör demeti ve bir kamerayla mümkündür. Ayarlanabilir, yenilikçi şekilde düzenlenmiş LED'lerle birlikte.

Trafikteki çoğu kaza insan hatasından kaynaklanır. Pek çok durumda kazaların sonuçları, modern asistan sistemlerinin yardımıyla azaltılabilir. Audi, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için çeşitli teknolojileri devreye sokar. Asistan sistemleri sıkı bir etkileşim içerisinde çalışarak, bu teknolojieri çok yönlü ve etkili kılar; aynı zamanda yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirir.

Çok güçlü özellikler: Audi A6'nın motorları, özel verimlilikleriyle dikkate değer. Kapsamlı dizel ve benzinli versiyonlar serisinden sizin için uygun motoru seçin.

Üstün ses kalitesiyle Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi âdeta bir konser salonunun ses deneyimini sunar. Merkez hoparlör ve bas hoparlör dâhil 15 hoparlör, büyüleyici bir surround ses deneyimi yaratır.

Audi A6 Sedan artık Tek Çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahip. Motor kapağı altında, A6'yı daha da verimli ve güçlü kılan kapsamlı bir dizi yeni motor versiyonu ve multitronic'in yerini alan, önden çekişli versiyonlar için tamamen yeniden geliştirilmiş S tronic yer alır. Bir başka yenilik de dokunmatik MMI®'lı MMI®navigasyon plus'tır. Bu sistem, Nvidia ürünü Tegra 30 grafik çipini içeren yeni bir teknik platform kullanır; Audi connect artık yeni verileri, yüksek hızlı LTE standardını kullanarak iletmektedir.

Muhammed Vardar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni motor versiyonu ve Multitronic ' in yerini alan, önden çekişli versiyonlar için tamamen yeniden geliştirilmiş S tronic, dokunmatik MMI®'lı MMI®navigasyon plus yeni A6'nın daha verimli ve daha güçlü olmasını sağlamaktadır

Didem Vuranok Seçkin Doğuş Oto Satış Danışmanı

Opsiyonel Audi Matrix LED farlar geceye sizler için ışık tutmaktadır. Yepyeni far teknolojisi, gün ışığına benzer açık bir renk üretir. Virajların daha net aydınlatılmasına olanak sağlar.

Ceren Bergi Doğuş Oto Satış Danışmanı

Luxury Paketle birlikte sunroof, elektrikli katlanabilir yan aynalar, elektrikli ayarlanabilir ön koltuklar ve geri görüş kamerası gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

A6 etkileyici mekân hissini konfor odaklı iç tasarımla birleştiriyor. Ortam aydınlatması, iç mekânın ve bagaj bölmesinin yeni öne çıkan özelliği olarak kendini gösteriyor.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

A6 Sedan'dan, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için çeşitli teknolojiler kullanılmıştır. Asistan sistemleri sıkı bir etkileşim içerisinde çalışarak, bu teknolojieri çok yönlü ve etkili kılar; aynı zamanda yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirir.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Otomobilin dışında da çalışan 10,1 inç dokunmatik ekranlı, ağ tabanlı tabletler aracılığıyla A6 arka koltuk yolcularına eğlence olanağı sağlıyor. Bu tabletler seyir hâlinde tam bütünleşik bir bilgi-eğlence sistemi sunuyor.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A6, yenilikçi teknolojiler, ilerici tasarım ve heyecan verici çeşitliliğe sahip donanım özellikleri olağanüstü sportif şıklığa sahip bir üründe birleştiriyor.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Merkez hoparlör ve bas hoparlör dâhil 15 hoparlör, büyüleyici bir surround ses deneyimi yaratır.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır