A5 Coupe

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Yeni çizgiler

Yeni Audi A5, zarafet ve görkemi, dinamizm ve gücün yanı sıra, yüksek teknoloji ve sürüş keyfiyle birleştiriyor. Coupé, ileri doğru coşkulu bir atılımın teknoloji aracılığıyla Güney Tirol Alpleri'nde nasıl forma kavuşturulduğunu ve etkileyici tarzı dağlarda nerede bulabileceğinizi gösteriyor.

Mükemmel dalga

Dört halkalı marka, Audi A5 ile 2007'de gerçek bir tasarımcı ürünü yarattı. Şimdi ise ikinci nesil daha rafine, daha da yeni bir görünümle çıkış yapıyor. Merkezî tasarım ögesi, dalga formundaki üç boyutlu omuz çizgisidir.

Olağanüstü, sportif, karakteristik

Yeni A5 Coupé'de kendi fikirlerinize yeterince yer var. Örneğin design ve sport donanım paketleriyle aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. A5 design paketi, iç mekâna, krom çubuklu, titan siyahı ve başka versiyonlarda tek çerçeveli ızgara gibi zarif vurgular katar. Audi design selection, iç mekân için özel malzemeler ve renkler sunar. A5 Sport serisi dinamik bir odak noktası getirir; örneğin krom egzoz boruları, gövde renginde difüzör veya isteğe bağlı S line spor paket gibi.

Serkan Çalık Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A5 Coupé'nin Sport serisinin krom egzoz boruları, gövde renginde difüzör veya isteğe bağlı S line spor paket gibi kişiselleştirilmesi dinamik bir odak noktası oluşturur.

Muhammed Vardar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A5 Coupé ' nin Design paketi, iç mekâna, krom çubuklu, titan siyahı ve başka versiyonlarda tek çerçeveli ızgara gibi zarif bir tasarım sunmaktadır.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Audi A5 Coupé standartları belirliyor. Opsiyonel Audi Matrix LED farlarla yeniden tasarlanan ön kısım, rölantide dahi dinamik işlevini yerine getirir.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni gövdeye ek olarak yeni şasisi, yüksek performanslı sürüş teknolojisi, yenilikçi bilgi-eğlence donanımı ve sürücü destek sistemleriyle etkileyicidir. Çok sayıda güçlü renk ve 17 inçten 20 inçe kadar çekici lastik/jant kombinasyonları tasarımı vurgular.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Audi A5 Coupé, klasik Coupé’nin oranlarını değiştirdi. Ön bölümün aşağı doğru eğimli çizgileri kararlılığını simgelerken, düz tavan ve tavan çizgisinin şık öne atılımı sportifliğin göstergesidir.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Tekerlek seçmeli tork kumandası ve otomatik kilitlenen orta diferansiyeli olan sürekli dört tekerden çekiş quattro, şeritte daha iyi kalmanızı sağlar.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

A5 Coupé olağanüstü verimlidir. Turboşarjlı yüksek hava beslemeli püskürtmeli motorlar, dünyada günümüzün en ekonomik ve en temiz motorlarıdır. Tüm motorlar standart olarak Start-Stop sistemi ve enerji geri kazanımı ile donatılmıştır.

Erdem Özbek Doğuş Oto Satış Danışmanı

Standart üç kollu spor deri direksiyon, ergonomik tasarımlı deri vites veya otomatik vites topuzunda olduğu gibi ele iyi oturacak şekilde tasarlanmıştır.

Ceren Bergi Doğuş Oto Satış Danışmanı

Opsiyonel olarak Audi connect ve araç telefonu ile birlikte Audi connect tarafından desteklenen çok sayıda hizmet kullanımınıza sunulmaktadır.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır