A4 Avant motorları

Yedi motor, tek ilke: Daha az yakıt tüketimi ve daha fazla güç. Önceki modelle karşılaştırıldığında, güç yüzde 25'e varan oranda artırılırken, yakıt tüketimi %21'e kadar düşürüldü.

Audi sanal kokpit

Audi A4 Avant'ta isteğe bağlı alınabilen Audi sanal kokpit, en iyi kaliteli ileri teknoloji özellikleri sunuyor. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekran formundaki gösterge grubu bilgileri, kapsamlı ve çok yönlü bir şekilde sunuyor.

Kemal Nilkan Gündoğan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A4 Avant tasarımı ile diğer marka modellerinden ayrılmakta. Bir aile otmobilinden beklenen bütün fonksiyonlar. Bir spor otomobilden beklenen bütün dinamikleri Yeni A4 Avant'ta görebilirsiniz. Yenilenen motor seçenkleri, bilgi - eğlence sistemleri ve sürüş asistan sistemleri ile segmentinin ilerisinde.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Audi A4 Avant; estetik tasarımı pratik kullanım ile birleştiriyor. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekranıyla yenilikçi Audi sanal kokpit ve isteğe bağlı alınabilen 3D ses özellikli Bang & Olufsen ses sistemiyle lüks sınıf standardı sunuyor.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Daha az yakıt tüketimi ve daha fazla güç. Önceki modelle karşılaştırıldığında yakıt tüketimi %21 kadar azaltılmış, güç ise %25 kadar artırılmıştır.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

S line-paketler ile Audi A4 Avant'ınızın sportif görünümünü kavuşurken Audi Design Selection'la aracınızın iç mekanını dilediğiniz malzeme ve renk yelpazesiyle oluşturabilirsiniz.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır