A4 Allroad quattro

TEST SÜRÜŞÜ

Audi A4 Allroad quattro

TEST SÜRÜŞÜ

Etkileyici. Güçlü. Eşsiz. Audi A4 Allroad quattro.

Yeni A4 allroad quattro, özel bir off-road karakterini temsil eder. Dışa dönük tasarımı, azami işlevsellik ile birleştirerek kendi segmentinde eşsiz bir konumda yer alır. Güçlü bir şekilde dışa doğru açılan tekerlek boşluk kemerleri ve artan yerden yükseklik, A4 allroad quattro'yu, yumuşak arazi yollarının mükemmel eşlikçisi kılar. İpucu adında saklıdır: Dört tekerlekten çekiş quattro sistemi hemen her yüzeyde, sürüş deneyiminin daha dinamik, daha fazla çekişe sahip olduğu muhteşem bir his verir.

Didem Kuruağaç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A4 allroad quattro, özel bir off-road karakterini temsil eder. Dışa dönük tasarımı, azami işlevsellik ile birleştirerek kendi segmentinde eşsiz bir konumda yer alır.

Sedef Gökçe Doğuş Oto Satış Danışmanı

Standart quattro dört çekişli sürüş sistemi ve arttırılmış yüksekliği ile asfaltlı yolun bittiği noktada da seyahate başarıyla devam ediyor. Otomobil özgün görünümüyle öne çıkarken, genişletilmiş tekerlek bombeleri ve arka tampon dikkat çekiyor.

Hakan Kaya Doğuş Oto Satış Danışmanı

Güçlü TFSI ve TDI motorlar Audi A4 allroad quattro için gelişmiş performans ve verimlilik sunuyor. A4 Allroad, bir önceki modelden ortalama 20 kW (27 hp) daha yüksek güce sahip.

Deniz Çoktan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Bilinen konfor, otomatik, dinamik ve verimlilik modlarının ve kişisel modunun yanı sıra, asfalt yoldan çıkıldığında kullanmak için offroad modu da mevcut. Sürücü Audi Drive Select aracılığı ile tek buton ile varsayılan ayarı seçebiliyor.

Erdem Özbek Doğuş Oto Satış Danışmanı

Bagaj kompartmanı 505 litre depolama alanı sunuyor ve toplam kapasite arka koltuklar katlandığında 1510 litreye kadar çıkıyor. Elektrikli bagaj kapağı standart, sensör kontrolü ise opsiyonel olarak sunuluyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır