911

Her şey yeniden sahnede. Önemli olan, yeni bir mihenk taşı oluşturmak. Bu şekliyle yalnızca bir defa var olan bir spor otomobil. Nesiller boyunca büyüleyici, kalbimizde ve ruhumuzda sağlam bir yer edinen bir şaheser. 911'in geleceği. Daima ileriye bakıyoruz. Asla yanlara veya geriye değil. Ne kadar büyük olursa olsun, geçmişimizde edindiğimiz şöhretle yetinmek istemiyoruz. Tüm yarış galibiyetlerimiz. Hayaller. Hayranlarımız. Binlerce fikir. Hepsini kalbimizde tutuyoruz. Fakat her defasında baştan başlıyoruz ve elimizden gelen her şeyi ortaya koyuyoruz. Daha iyi olmak için, ileri atılmaya devam edeceğiz. Liderliğimizi korumak için mücadeleyi sürdüreceğiz. Tek bir hedef: daha fazlasını yapabilen, daha güçlü fakat daha az yakıt tüketen bir sonraki 911'i yaratmak. İlk gününde sahip olduğu güzelliği bugün de koruyan bir spor otomobil. Bu, bizim geleneğimiz ve geleceğimiz. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Tüm zamanların en iyi 911 modeli, yeni 911 için.

Özel tasarım

Motor, şasi, gövde. 911'in her bir bileşeninin tasarımında, yılların deneyiminden, binlerce fikirden ve muazzam geliştirme çalışmalarından faydalandık. En küçük yenilik dahi bir kitabı doldurabilir. Yine de, belirli bir ilkenin ortaya çıkışını görebildiğimiz an, yalnızca her parçanın birlikte çalışmaya başladığı andır: ahenkli bir genel konsept veya, mühendislerimizin deyimiyle, 911'in eşsiz teknik yapısı. Bu ilke, 1963 yılından beri 911 serisinin geleceğe hazır olmasını sağladı. 2+2 koltuk, kompakt ve safkan bir spor otomobil için en ideal konsepttir ve etkileyici bir alan ve genişlik hissi sağlar. Arkada yer alan kompakt motor ise, 911 için en ideal sürüş konseptini ortaya koyar. Motorun bu konumu, mükemmel bir çekiş gücü sağlar ve 911 modeline eşsiz sürüş hissini kazandırır. Motoru arkada bulunan bir spor otomobilde eşyaların koyulacağı en mantıklı yer, önde yer alan bagaj bölmesidir. Bu, yolculukta yüksek konforun, günlük sürüşlerde harika pratikliğin ve safkan bir spor otomobilin güçlü kişiliğinin anahtarıdır. En üstün sportif performans için, her gün yola çıkarabileceğiniz mükemmel bir temel.

Hakan Ülkü Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Porsche 911'de, aydınlatma tasarım paketi ve spor koltukların birleşiminden doğan dinamizm, verimliliği artıran teknolojiler ile birleştiriyor. Kusursuz tasarımı ve arkada konumlu motor konseptiyle sürüş keyfiniz maksimum olacak.

Selin Özvatan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni ön aks kaldırma sistemi ile zeminden daha fazla yükseltilen 911, çarpıcı iç tasarımı ile eşsiz konforu ve sürüş deneyimini bir arada sunuyor.

Onur Zümrüt Doğuş Oto Satış Danışmanı

911 , evden işe giderken kompakt bir araçken hafta sonu tam bir keyif makinesi veya piste çıktığında donanımlı tam bir spor otomobil. 911 siz neyi isterseniz o hale bürünür.

Mert Dinç Doğuş Oto Satış Danışmanı

911, yarış pistine uygun keskin ve çarpıcı tasarımı, sürüş keyfini üst düzeylere çıkaran egzoz sistemi ve sürüş dinamiği ile eşsiz deneyimler sunmaya devam ediyor.

Ayberk Baştak Doğuş Oto Satış Danışmanı

1963 yılından beri nesiller boyunca tasarımı ile büyüleyici ,  değişmeyen kimliği ile kalbimizde ve performansı ile ruhumuzda sağlam bir yer edinen bir şaheser Porsche 911.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır